Вперше за 20 років діти Новогригорівки відвідуватимуть дитячий садок

0
56

Вперше за 20 років діти Новогригорівки відвідуватимуть дитячий садок

Вперше за 20 років діти села Новогригорівка Василькіського району отримуватимуть дошкільну освіту

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков відкрив навчально-виховний комплекс типу дитсадок-школа у селі Новогригорівка Васильківського району. Це перший та поки що єдиний дитячий садок, що відкрито на території 15 невеликих сіл, які входять до Павлівської сільської ради. Він дозволить забезпечити якісною дошкільною освітою всіх дітей села Новогригорівка. До кінця 2013 року ще один дитячий садок за підтримки обласної влади буде відкрито у с. Павлівка Васильківського району.

Майбутнє залежить від наших дітей. Якісна освіта та виховання, які надаються дітям з раннього віку це базис, на якому ґрунтується здорове розвинене суспільство. Головне завдання обласної влади це надання кожній дитині рівної можливості будувати своє майбутнє, свою карєру. Освічені люди, які стануть висококваліфікованими фахівцями це запорука успішного розвитку Дніпропетровщини й України сказав Дмитро Колєсніков.

З 1993 року, коли був закритий дитячий садочок в с.Новогригорівці, на території 15 сіл Павловського сільської ради не залишилося жодного дитячого садка. Протягом 20 років діти не мали можливості отримувати дошкільну освіту, а батьки змушені були самостійно вирішувати питання де і з ким залишити дитину, доки самі на роботі.

У межах проекту Новій Дніпропетровщині новий стандарт освіти було прийняте рішення на базі малокомплектної Новогригорівської школи відкрити навчально-виховний комплекс типу дитсадок-школа з дошкільним відділенням на 15 дітей.

У двоповерховому приміщенні школи за підтримки обласної влади проведено реконструкцію та переобладнано перший поверх під дитячий садок. Проведені масштабні внутрішньо-оздоблювальні роботи, замінені старі вікна та двері на нові металопластикові, придбано нові меблі, ігровий та навчальний інвентар. Оновлена будівля школи розрахована на 162 місця 15 дошкільнят та 147 школярів, що дозволяє на 100% забезпечити шкільною та дошкільною освітою дітей с. Новогригорівка.

Дмитро Колєсніков зазначив, що робота з відновлення та розширення мережі дитячих садків у Васильківському районі продовжується. Зокрема, до кінця 2013 року у с. Павлівка буде відкрито ще один дитячий садок на 40 дітей та навчально-виховний комплекс у с. Васильківка, у якому буде створено 40 місць для дошкільнят.

Довідково:

Наразі у Васильківському районі функціонує 40 закладів освіти комунальної форми власності: 15 дошкільних, 23 загальноосвітніх, 2 позашкільних навчальних заклади. Наразі у дошкільних закладах виховується понад 640 дітей.

У межах створення єдиного освітнього простору Дніпропетровської області всі загальноосвітні заклади міста працюють над впровадженням програмного забезпечення Курс: Школа, Класна оцінка. Усі навчальні заклади забезпечені навчальними компютерними класами та підключені до мережі Інтернет.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя