З 1 травня на Дніпропетровщині розпочнуть капітальні ремонти доріг

0
36

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков під час селекторної наради з керівниками міст та районів області поставив завдання дорожнім службам Дніпропетровщини у квітні завершити ямкові ремонти, а до 1 травня завершити всі підготовчі роботи (проекти, експертизи) та бути готовими розпочати роботи з капітального ремонту доріг.

За оцінками фахівців, негайного ремонту потребує 146 тис кв метрів доріг в регіоні. Як доповів губернатору керівник служби автомобільних доріг Дніпропетровської області Микола Сироватський, наразі в регіоні на дорогах загального користування працює 42 бригади, у ході аварійно-ямкового ремонту вже укладено більше 32 тис кв м покриття. Найбільш проблемними лишаються траси Криворізького та Донецького напрямків.

Губернатор зазначив, що першочерговим завданням на сьогодні є проведення оперативного ремонту тих ділянок доріг, які найбільше постраждали під час зими, для зниження аварійності руху. Як тільки покращаться погодні умови температура повітря буде відповідати нормам, при яких можна проводити якісний ремонт, на Дніпропетровщині розпочнуться якісні поточні та капітальні ремонти доріг.

Дмитро Колєсніков наголосив, що приведення в порядок доріг державного значення тримає на особистому контролі Прем’єр-міністр України Миколи Азарова. Цього року Дніпропетровщина отримає 183 млн 750 тис грн з державного бюджету на їх ремонт та утримання. 12,4 млн грн. вже надійшли містам та районам.

Також у цьому році область отримає 174,7 млн грн з держбюджету на будівництво, ремонт і утримання вулиць і доріг комунальної власності. Це на 13 млн грн більше, ніж у минулому році (161,8 млн грн).

У місцевих бюджетах на ці цілі передбачено 130,4 млн грн., більшість з яких саме на капітальні ремонти (86 млн грн.). Дмитро Колєсніков доручив керівникам міст та районів області розглянути на найближчих сесіях можливість додаткового виділення коштів на ремонт доріг.

Як повідомлялося раніше, серед проектів, які будуть реалізовані в усіх містах та районах, у 2013 році ключовими проектами з реконструкції доріг визначено:

— капітальна реконструкція вул. Робочої та вул. Братів Трофімових в Дніпропетровську.

— перший етап комплексної реконструкції проспекту К.Маркса у м. Кривий Ріг

— комплексна реконструкція вул. Сировця у м. Дніпродзержинськ.

— капітальна реконструкція шляхопроводу на в’їзді до м. Марганець.

— капітальна реконструкція вул. Спаської у м. Новомосковськ.

— капітальна реконструкція вул. Дзержинського у м.Синельникового.Dnepr.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя