На антифашистський мітинг у Дніпропетровську примусово, під загрозою звільнення збирають бюджетників

0
8

На антифашистський мітинг у Дніпропетровську примусово, під загрозою звільнення збирають бюджетників

Про це сьогодні повідомив керівник громадської організації «Спільна справа» в регіоні Віктор Романенко.

За його словами, починаючи з середи йому надходять телефонні дзвінки від працівників бюджетних установ про вказівки керівництва щодо обов’язкової присутності на «антифашистському мітингу».

«Робітники, лікарі й педагог один телефонували мені з питанням, що таке відбувається, чому під таким тиском їх примушує керівництво виходити на «антифашистську» акцію. Вони не розуміють, хто й де побачив «фашизм».

Заявляють, що їм кажуть, не тільки самим приходити, а й приводити родини. Це все буде фіксуватись якимось обліковцем – хто прийшов, хто не прийшов – а потім аж до звільнення, якщо людина не прийшла. Люди залякані, тому шукають підтримки в громадськості», – розказав Радіо Свобода Віктор Романенко.

Він також заявив, що має інформацію про те, що для участі в «антифашистському» мітингу автобусами до Дніпропетровська звозитимуть людей з міст та районів області.

У керівництві обласної організації Партії регіонів поки відмовились від коментарів, посилаючись на зайнятість. Водночас в молодіжному громадському об’єднанні «Молоді регіони» Радіо Свобода уточнили, що «антифашистські мітинги» у п’ятницю вранці заплановані в кожному із восьми районів Дніпропетровська і в них візьмуть участь загалом близько 80 тисяч людей.

«Головний меседж мітингів – показати ветеранам, що ми пам’ятаємо про їхній подвиг, що ми готові їх підтримувати і захищати», – сказав Радіо Свобода керівник обласної організації «Молодих регіонів» Павло Краснобріжий, додавши, що «молодь прийде на ці заходи усвідомлено».

16 травня у Сімферополі має відбутися антифашистський марш під егідою Партії регіонів. Це – частина Всеукраїнської акції, яка закінчиться 18 травня в Києві. В опозиції заявляють, що на «антифашистські демонстрації» влада зганяє бюджетників і проплачених мітингувальників. А у Партії регіонів запевняють, що українці самі хочуть сказати «вирішальне «ні» неофашистському реваншу».


Джерело: Радіо СвободаDnepr.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя