В Дніпропетровській області зафіксовано підземний поштовх

0
12

В Дніпропетровській області зафіксовано підземний поштовх

24 червня о 00:25 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області надійшло повідомлення, що від мешканців міста Кривий Ріг надійшла інформація про підземний поштовх. За інформацією найближчих сейсмічних служб: відділу сейсмології інституту геофізики Академії наук України (м. Сімферополь, АР Крим) та Державного космічного агентства Головного центру спеціального контролю (смт. Городок, Київська область) зафіксовано сейсмічну активність силою від 4 до 5 балів за шкалою «Ріхтера».

Землетрус не перевищив фонової сейсмічності міста.

Повідомлень про руйнування або пошкодження будівель, транспортних комунікацій, ліній електрозв’язку, загиблих та постраждалих не надходило.

Підрозділами Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проведено об’їзд міста. Створення потенційної загрози об’єктам економіки та життєдіяльності або їх функціонуванню в регламентованому режимі не зафіксовано.

Головним управлінням ДСНС у Дніпропетровській області спільно із інститутом геофізики Академії наук України та Державним космічним агентством Головного центру спеціального контролю встановлюється точна інформація щодо глибини поштовху та епіцентру сейсмічної активності.

За попередніми висновками фахівців, життю та здоров’ю громадян нічого не загрожує.

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області


Dnepr.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя