Дніпропетровський шпажист виборов срібну медаль на Чемпіонаті світу з фехтування

0
22

Фінал Чемпіонату світу з фехтування відбувся 11 серпня 2013 року у Будапешті (Угорщина). Дніпропетровський шпажист Богдан Нікішин у півфіналі чемпіонату на додатковій хвилині часу переміг свого супротивника. Саме це дозволило українській збірній увійти до фіналу, де збірна команда чоловічої шпаги і посіла друге місце. За всю історію незалежності України збірна команда чоловічої шпаги вперше вийшла у фінал Чемпіонату світу з фехтування та завоювала срібну винагороду. Українці поступилися господарям турніру – збірній Угорщини з рахунком 38:42. Третє місце посіла збірна команда Франції. Перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Крупський привітав спортсмена із почесним другим місцем. «Завдяки активній життєвій позиції молоді Дніпропетровщини, її захопленням різноманітними видами спорту на світовій спортивній арені з’являються нові імена. Ми пишаємося нашими спортсменами та їхніми здобутками на змаганнях міжнародного класу», – наголосив Анатолій Крупський. Як повідомлялося раніше, під керівництвом губернатора Дмитра Колеснікова на Дніпропетровщині розпочато реалізацію програми «Міцне здоров’я – успішне життя», метою якої є виховання здорового покоління шляхом пропаганди здорового способу життя серед дітей та молоді та розвитку інфраструктури для занять фізичною культурою та спортом. Стартовим заходом програми став фестиваль здорового способу життя WorkoutFest 2013, який відбувся за підтримки губернатора Дніпропетровської області. Довідка: Усього в регіоні фехтуванням займаються 108 спортсменів. З них 79 у 2 відділеннях дитячо-юнацьких спортивних шкіл, 6 – у школі вищої спортивної майстерності, 1 – у Дніпропетровському вищому училищі фізичної культури, 22 – у вищих навчальних закладах, з ними працює 11 тренерів, з яких 6 штатні. У 2012 році двом спортсменам-фехтувальника Дніпропетровщини було присвоєно звання «Майстер спорту України».