Армія подарунків. Свято для солдата.

0
57

Армія подарунків. Свято для солдата.Галерея-книгарня ‘Чорна ящірка’ оголошує про початок збору подарунків для бійців. Кодова назва акції ‘Дід Мороз вирушає на передову’.


Про акцію на своїй

сторінці у Facebook

повідомила одна з співзасновниць галереї, Вікторія Наріжна: ‘На передовій народилася ідея запустити по блокпостах Діда Мороза з усім блекдже&hellip, тобто почтом і з подарунками, певна річ. З військовим керівництвом вже обговорено, деталі проробляються, підготовка триває. Я ще писатиму про це не раз, а на нинішньому етапі разом з вами починаємо збирати найціннішу складову подарунків ЛИСТИ.

Дівчата (волонтери кризової психологічної служби, — прим. авт) кажуть, що бійці справді ставляться до листів як до оберегів носять на грудях, тримають у файликах, щоб не дай боже не замацати. Особливо цінуються листи дитячі (навіть більше, ніж дитячі малюнки). Тому пишемо листи самі, просимо писати своїх діточок і все приносимо до галереї-книгарні Чорна ящірка (вул. Червона площа, 3, в дворі, вхід крізь арку). За місяць маємо зібрати Діду Морозу повні мішки!’


Також в галереї триває збір подарунків для бійців.

Новорічні подарунки своїм захисникам уже почали готувати в Харкові. Приєднатися запрошують абсолютно усі міста, щоб кожен боєць в АТО або на кордоні зміг отримати сюрприз у новорічну ніч.

Армія подарунків

простий і людяний спосіб сказати спасибі тим, завдяки кому ми зустрінемо ці свята вільними.

Звяжіть теплий шарф, вишийте оберіг, замовте футболку з кумедним чи патріотичним малюнком, зніміть із полиці кілька книжок або купіть рукавички, медальон із тризубом чи й просто солодкий набір і передайте свій новорічний подарунок солдатові. Не так важливо, що саме, аби це змусило наших бійців посміхнутися.

Подарунки бійцям можна принести на волонтерський склад або надіслати волонтерській групі Новою Поштою. Подарунки просять не пакувати аби переконатися, що серед них немає нічого ані небезпечного, ані образливого.

Якщо думаєте, що ваш подарунок дрібниця, уявіть, як приємно серед холоду і жахіття війни, раптом отримати від когось незайомого нові шкарпетки. У нас із вами свято цього року можливе лише тому, що у них, у бійців, його не буде, нагадують ініціатори проекту. Тож не полінуймося, подаруймо їм хоч трошечки святкового настрою. І молімося за головний подарунок: щоб не стріляли.

Програму Армія подарунків. Свято для солдата затіяли в Харкові, але переконані, що заклик підхоплять в усіх містах, адже бійців тисячі, і волонтерськими силами одного міста не впоратись.

До речі, наступного ж дня після оголошення акції харківянам написала група волонтерів зі Львова, яка запропонувала не лише зібрати подарунки, але й привезти солдатам справжній різдвяний вертеп. Допомогу пропонують студенти і майстрині з різних міст: хтось готовий зібрати гурток для вязання, хтось навчити вишивати. Чим більше подарунків, зроблених своїми руками, тим теплішим буде солдатський новий рік, переконані організатори.

А киянки навіть пообіцяли назнімати листівок з гарними дівчатами, аби хлопцям у бліндажах і казармах було веселіше.

Ініціатори акції, волонтерська група Help Army та PR-аґенція Bagels&Letters, збирають подарунки для бійців 92-ї бригади, 22-го батальйону тероборони, добровольчого батальйону Айдар та воєнно-польового госпіталя частини А0209. І просять групи та фонди, які опікуються іншими підрозділами, теж не залишити без уваги своїх підопічних.Допомогти волонтерам кризової психологічної служби: 4731 2171 0360 6669 (картка Приватбанку, на імя Кошеленко Ольга)

Dnepr.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя