У Дніпропетровську відкрили Меморіал загиблим учасникам АТО

0
47

У Дніпропетровську відкрили Меморіал загиблим учасникам АТО

Гранітний меморіал висотою майже 4 метри відкрили на Краснопільському кладовищі саме тут захоронено майже 200 тимчасово невстановлених учасників АТО. Вшанувати память героїв прийшли керівництво області, побратими та родичі загиблих, духовенство, військові та просто небайдужі мешканці області. Про це повідомила прес-служба ОДА.

Ми зібралися для того, щоб вшанувати память тих людей, які до останньої хвилини життя боронили свою землю, боронили Україну, наш мир, наші родини, — зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Святослав Олійник. Життя кожного з цих людей це приклад мужності, відданості, патріотизму, любові до України. Багато з них, нажаль, ще не встановлено. Наше завдання, щоб кожен загиблий боєць увійшов в історію нашої країни і це слугувало прикладом для нинішнього і наступного поколінь.

Ініціатор створення меморіалу — Володимир Нижник розповів, що ідея зробити памятник на честь загиблих героїв зявилася після трагедії під Іловайськом.

Цей пам’ятник не зовсім традиційний він має особливу форму та ніби обіймає загиблих. Крім того, він зроблений на підвищенні так насипали кургани у козаків. Надалі ми плануємо поставити пам’ятники на могилу кожного героя. На даний момент близько 20 вже готові, — повідомив він.

Мати загиблого воїна АТО Андрія Савчука — Галина Кузьменко наголосила, що цей меморіал є тим місцем, до якого кожен зможе прийти та поклонитися героям.

У Дніпропетровську відкрили Меморіал загиблим учасникам АТО

Меморіал є тим місцем, до якого прийдуть та поклоняться батьки, побратими, друзі. Разом і память сильніша, і дух сильніший, — сказала вона.

Нагадаємо, що наразі на Краснопільському кладовищі м. Дніпропетровськ захоронено 173 тимчасово невстановлених учасників АТО. Це бійці з Дніпропетровської, Чернігівської, Львівської, Івано-Франківської, Полтавської та інших областей.

Загалом з початку проведення антитерористичної операції до відділів судово-медичної експертизи Дніпропетровської області надійшло 837 тіл. Після проведення судово-медичного дослідження було візуально упізнано більше половини, понад 129 солдатів ідентифіковано після аналізу ДНК.


Dnepr.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя