На Дніпропетровщині юнак створив модульну електростанцію, що працює завдяки течії у водоймах

0
5
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)

Випускник Дніпропетровського відділення Малої академії наук України Михайло Литовченко півфіналіст конкурсу наукових інновацій Tech-I GIST.

Загалом до змагання долучилося більше тисячі науковців зі 170 країн. Експерти обрали 102 перспективні розробки, серед яких і проект українця. Тепер найкращі винахідники позмагаються за можливість поїхати на Міжнародний підприємницький саміт і втілити свої проекти у життя.

Винахід Михайла модульна електростанція, що працює за рахунок течії у водоймах. Вона здатна забезпечити енергією та прісною водою середнє господарство. Розробку вже відзначили експерти конкурсу Tech-I GIST. Проект Михайла обрали з-понад тисячі робіт для участі в півфіналі. Наступний етап онлайн-голосування. Воно триватиме з 1 по 30 квітня. Кожен охочий може підтримати винахід хлопця на сайті конкурсу.

У разі перемоги науковець презентує свій винахід на Міжнародному підприємницькому саміті в американській Силіконовій Долині. Якщо проект сподобається інвесторам, дніпропетровець отримає кошти на його реалізацію.

Михайло Литовченко неодноразово перемагав у всеукраїнських і міжнародних конкурсах. Його розробки відзначили на наукових змаганнях у США, Нідерландах і Швеції. У 2015-му Михайло отримав золоту медаль престижного американського конкурсу проектів сталого розвитку I-SWEEEP.

Конкурс Tech-I GIST проходить щороку. У ньому беруть участь науковці та винахідники із країн з економікою, що розвивається.

Джерело: pedpresa.ua

Dnepr.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя