Дніпровський планетарій бере участь в громадському проекті Дніпроради на оновлення обладнання нашого планетарію — встановлення сучасної 3D-системи

0
55

Сучасний 3D-планетарій для космічного міста

Зараз Ви можете посприяти принциповому відновленню нашого з Вами планетарію.

Дніпровський планетарій бере участь в громадському проекті Дніпроради на оновлення обладнання нашого планетарію — встановлення сучасної 3D-системи.

На куполі планетарію можна буде показувати якісні пізнавальні фільми у дивовижній якості 4К. Видовище, схоже на яскраве шоу, навіть не потребує 3D-окулярів.

Мільйон жителів Дніпра та три мільйони жителів області зможуть відвідати оновлений планетарій. Дніпровський планетарій стане новою туристичною перлиною для гостей з інших регіонів та країн. Не всі можуть стати космонавтами, але кожен може віддати свій голос за створення космічної оази в рідному місті!

Тим більше, що не годиться мешканцям космічної столиці України відставати від киян чи харківян, де подібні системи в планетаріях вже працюють.

Ваші діти та онуки скажуть Вам велике спасибі, якщо Ви допоможете своїм голосом зробити для мешканців нашого космічного міста такий чудовий подарунок.

Проголосувати за наш проект 239 можна за посиланням:

https://adm.dniprorada.gov.ua/projects/show/239

Докладно почитати про технічні подробиці проекту 239 Ви можете на нашому сайті:

http://planetarium.dp.ua/2017/09/11/suchasnij-3d-planetarij-dlya-kosmichnogo-mista/

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя