Дніпро може опинится у «жовтій» зоні

0
146


Дніпро може опинится в «жовтій» зоні. В місті вдвічі перевищений допустимий рівень захворюваності.Про це розповів головний санітарний лікар області Роман Чуб. Він повідомив, що зараз на Дніпропетровщині щодня реєструється більше 110 випадків захворювання на коронавірус. Більша частина — у самому Дніпрі. Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської обласної ради.

«У нас кожного дня по 2 — 4 летальні випадки від COVID. Наразі вже 87 смертей. Ми спостерігаємо тенденцію до швидкого росту та розповсюдження хвороби. Зараз в місті на кожному кроці порушуються умови карантину. Особливо під час масових заходів, таких як святкування Дня міста», — зазначив Роман Чуб.

Отже, якщо брати базовий показник для зеленої карантинної зони захворюваності 40 осіб на 1000, то поки що по всій області ця цифра дорівнює 37,7. Втім, у Дніпрі та ще декількох населених пунктах цей показник є значно вищим. Так, Дніпро — 75,8, Павлоград — 48,5, Дніпровський район — 42,4, П’ятихатський район — 68,9.

«Всього за тиждень кількість хворих дітей зросла з 4х до 33х. У школах закриваються класи, в садах — групи. Це говорить про недостатній виконанні рекомендованих заходів: маски, рукавички, дистанція, дезінфекція, особиста гігієна. Знаходження нашого регіону у зеленій зоні — під загрозою», — заявив Роман Чуб.

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя