Скандал на сесії міськради у Дніпрі: мер Філатов оголосив перерву

0
154

У Дніпрі через 15 хвилин після початку сесії міськради мер Борис Філатов оголосив перерву до затвердження порядку денного. Цьому передував емоційний виступ міського голови.Мова йшла про питання забудови зелених зон. Мешканці міста понад тиждень протестують проти забудови коси на набережній на житловом масиві Перемога, і сам Філатов зупинив будівництво до проведення громадських слухань, передає Depo.Дніпро.

Під час сесії секретар міськради Олександр Санжара зачитав звернення від фракції «Пропозиція», в якому закликав перевірити законність функціонування усіх ресторанів на набережній Дніпра, провести моніторинг попередніх рішень міськради щодо видачі дозвільних документів, технічних умов на їхнє будівництво. Перевірити самі заклади на наявність дозвільних документів на торгівлю і на предмет забруднення річки Дніпро.

Після того, як депутати проголосували це звернення, слово взяв Філатов, який був емоційним.

«Деякі політичні сили намагаються осідлати цей народний протест на Перемозі. Але ви маєте розуміти, що в мене завжди є простір для маневрів. В мене немає на набережній ані ресторанів, ані об’єктів будівництва. а у ваших господарів вони є, – звернувся Філатов до депутатів. – Тому вам може «прилетіти десятикратно. Тому, «зайчики», посидіть і подумайте. Оголошується перерва».

Нагадаємо, секретар Дніпровської міськради Олександр Санжара заявив, що будівництво у зеленій зоні на житловому масиві Перемога в районі колишнього кінотеатру «Салют» спортивної бази для паралімпійців буде можливим лише за умови, що забудовник і мешканці мікрорайону порозуміються.

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя