Сотні пачок сигарет і літрів алкоголю: у Дніпрі на автовокзалі виявили кіоск із контрафактом

1
31

У Дніпрі співробітники комунального підприємства «Муніципальна варта» під час чергового рейду виявили заклад торгівлі, де продавали безакцизні сигарети та алкоголь. Він розташований на автовокзалі.

«Цей заклад ми виявили випадково. Зробили контрольну закупку, упевнилися у тому, що тут дійсно продають продукцію, яка не має марки акцизного податку. Після цього запитали у продавчині документи, але вона їх не надала», – розповідає інспектор КП «Муніципальна варта» Максим Костюк.

Сама ж продавчиня від коментарів відмовилися, а на питання «Як давно вона працює у кіоску?» відповіла коротко: «Нічого не знаю, розмова закінчена».

Співробітники «Муніципальної варти» викликали на місце поліцейських, аби ті склали протокол про адміністративне порушення та вилучили незаконну продукцію.

Усього ж за січень 2021 року працівники комунального підприємства перевірили 45 закладів торгівлі. Такі рейди проводяться щодня.
«За цей місяць наші працівники виявили 23 заклади, у яких порушували правила торгівлі сигаретами та алкогольними напоями. А у шести випадках – порушення ведення підприємницької діяльності. Яке саме покарання чекає на порушників законодавства – вирішують компетентні органи», – зазначив інспектор КП «Муніципальна варта» Юрій Антонюк.

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя