15 листопада пройде другий тур місцевих виборів

0
69


У неділю, 15 листопада, пройде другий тур місцевих виборів. Згідно з даними екзитполів вже імовірно відомо, в яких містах кандидати продовжуватимуть боротьбу за крісло мера.Згідно із законодавством, якщо ніхто з кандидатів на посаду міського голови не набрав 50 і більше відсотків під час голосування в першому турі, тоді два кандидати, які отримали найбільше голосів виборців, продовжують боротьбу в другому турі, пише znaj.ua

Києва — до остаточної перемоги Віталію Кличку не вистачає 4%. Йому складає конкуренцію кандидат від» ОПЗЖ » Олександр Попов, який імовірно набрав 9,62%.

Дніпро — Мер цього міста Борис Філатов, висунутий партією «пропозиція», посів перше місце з 44,5%. Другий результат-14,4% – виявився у лідера партії «Громадська сила» Загіда Краснова.

Львів — чинний мер Андрій Садовий згідно з даними ексзітполу набрав 41,12% голосів. Його суперником у другому турі стане екс-голова Львівської ОДА, нардеп від «європейської солідарності» Олег Синютка, який отримав другий результат – 27,38%.

Одеса — другий тур виборів пройде і в Одесі-діючий міський голова Геннадій Труханов отримав 34,4% голосів, а кандидат від «опозиційної платформи – за життя», нардеп Микола Скорик — 17,93%.

Кривий Ріг — у другому турі зійдуться мер міста Юрій Вілкул («Блок Вілкула » Українська перспектива») — у нього 42,8% голосів, і кандидат від» Слуги народу » Дмитро Шевчик з 31,01% голосів.

Черкаси — у другий тур пройдуть чинний мер міста Анатолій Бондаренко від партії » За майбутнє «(32,66%) і кандидат від» Голосу » Віктор Євпак (19,84%).

Чернівці — згідно з екзитполом, продовжать боротьбу у другому турі кандидат від партії » Єдина Альтернатива «Роман Клічук (29,13%) і Віталій Михайлішин від Партії» Команда Михайлішина » (21,43%).

Ужгород — у другий тур проходять нинішній мер міста самовисуванець Богдан Андрєєв (23,84%) і кандидат від «Слуги народу» Віктор Щадей (22,73%).

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя