На Дніпропетровщині відкрили три нові центри надання адміністративних послуг

0
21


У трьох громадах області розпочали роботу нові ЦНАПи. Центри надають найзатребуваніші адміністративні послуги. Клієнти – понад 26,5 тис місцевих. Про це розповіла заступниця директора департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Олена Лічманенко.

«Центри надання адміністративних послуг – сучасний формат взаємодії людини і держави. Зручний і простий. Нові сучасні ЦНАПи відкрили у Межиріцькій, Червоногригорівській та Юр’ївській громадах. Організували і віддалені робочі місця. Все – аби зробити сервіс максимально доступним для мешканців», – зазначила Олена Лічманенко.

Під ЦНАПи облаштували зручні приміщення. У нових центрах працюють від 5 до 11 адміністраторів.

«Раніше за довідками зверталися до сільської ради. Лише у приймальні дні. Це було незручно. Тепер все зробили для людей. Створили комфортні умови працівникам і відвідувачам», – наголосила керівниця Межиріцького ЦНАПу Ольга Стаднік.

Серед найбільш затребуваних послуг – реєстрація місця проживання, видача дозволів, вирішення земельних питань, оформлення прав власності.

«Для зручності відвідувачів встановили термінали. Можна сплатити земельний податок, адміністративні збори», – розповіла очільниця Червоногригорівського ЦНАПу Наталія Гордієнко.

За день кожен центр обслуговує до 40 відвідувачів. Відповідають на запити, укладають договори. Працюють і онлайн, і напряму з людьми.

«Працівники центру завжди допоможуть, дадуть пораду. За документами люди йдуть і йдуть. Вирішують різні питання. Це субсидії, оренда, податки. Допомагаємо і бізнесу, і звичайним мешканцям», – зауважила начальниця Юр’ївського ЦНАПу Марина Боднар.

На Дніпропетровщині – вже 61 ЦНАП з філіями.

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя