Під час повномасштабної війни в Україні на Дніпропетровщині народилися 344 дитини

0
35

З початку повномасштабної війни Росії проти України на Дніпропетровщині народилися 344 дитини: 170 дівчаток, та 174 хлопчики.

Про це повідомила головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Олена Рибка на брифінгу 4 березня.

За останню добу, 3 березня, в області з’явилися на світ 55 дітей. Декілька жінок, втекли з-під куль і сховищ Харкова народжувати у Дніпрі.

Реєстрація дітей проходить там, де вони народилися. При народженні матері отримують паперову форму 103, за якою зможуть зареєструвати малюків в РАЦСах чи інших органах.

Рибка попросила жінок, які прибули до Дніпропетровщини із новонародженими дітьми, та вагітних жінок повідомляти про себе в центри первинної медико-санітарної допомоги. Там можна отримати належну медичну допомогу.

Щодо ситуації в самих пологових будинках регіону, то Рибка розповіла, що підвальні приміщення в медичних закладах обладнані для породіль. Необхідних ліків вистачає, підгузки та дитяче харчування теж у достатній кількості. Медична допомога надається своєчасно і безоплатно.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь