У Дніпрі оновили 16% міських трамваїв за 2021 рік

0
60

У Дніпрі ремонтують рухомий склад міського електротранспорту. Трамваї та тролейбуси регулярно оновлюють: замінюють сидіння, обшивку салону та за потреби ремонтують частини кузову. Замість старих табличок з номером маршруту з’являються сучасні електронні табло, на яких вказані кінцеві зупинки. Фарбують рухомий склад відповідно до міського дизайн-коду: трамваї — гранатові, тролейбуси – лазурні. Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міської ради.

«Електротранспорт Дніпра на другому місці в країні після Києва за кількістю рухомого складу. Усього 440 одиниць. Щоденно в місті працюють 120 тролейбусів та 180 трамваїв. Капітальний ремонт проводиться один раз на чотири-п’ять років. У 2021-му проведено 36 капітальних ремонтів трамваїв, це 16% від усього парку, також відремонтовано 3 тролейбуси. Під час робіт здійснюється перевірка рами, заміна електропроводки, вікон, сидінь; проводиться ремонт двигунів, візків», — розповів заступник директора з експлуатації та перевезень КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР Володимир Сусленков.

У Дніпрі вагоноремонтна майстерня КП «Дніпровський елекротранспорт» (просп. Сергія Нігояна, 49) оснащена сучасним обладнанням та обслуговує не лише міський електротранспорт, підприємство ремонтує трамвайні візки з Запоріжжя, Кривого Рогу, Києва, Кропивницького та Кременчуга. В майстерні працюють 187 людей, це токарі, зварювальники, монтажники. Капітальний ремонт трамваю чи тролейбусу триває близько 20 робочих днів, зазначив начальник вагоно-ремонтних майстерень КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР Анатолій Цибулевський: «Одночасно в наших цехах ми можемо проводити капітальний ремонт 8 одиниць електротранспорту. Найважчий етап — це відновлення кузову, аби він міг ще довго експлуатуватися».

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь