Друк логотипів на рушниках як важливий елемент для просування бренду фітнес клубу

0
19

Для чого потрібен друк на рушниках?

Maikoff, як компанія з спеціалізацією на друці зображень на одязі та сувенірах, виготовляє якісну продукцію. Її досвід дозволяє виконувати різні типи замовлень, зокрема й готувати рушники з надрукованими на них логотипами. Це можуть бути логотипи різних розмірів та форматів, графічні зображення чи інші елементи, котрі допоможуть через продукцію проявити стиль вашої компанії.

Друк на рушниках дасть змогу:

  • наповнити ваші фітнес клуби брендованими рушниками і стильно вирізнятися від конкурентів;
  • додати їх у подарункові корпоративні набори для працівників чи відвідувачів, щоб зробити приємне враження та додатково прорекламувати заклад.

Якщо ваш бренд прагне мати свої впізнавані елементи, цей варіант дозволить реалізувати таку ціль. Такі товари стануть ідеальним вибором для корпоративних подарунків на різноманітні події, іміджеві заходи, промоакції та рекламування.

Що пропонує компанія Maikoff: який друк на рушниках забезпечує?

Така продукція має ефектний вигляд, відтак додасть престижу вашому фітнес клубу чи іншому спортивному закладу. Особливо, якщо вдало підібрати сам рушник під загальну стилістику бренду.

Для цього компанія «Майкофф» пропонує чималий вибір рушників, які можна взяти за основу та здійснити на них друк вашого логотипа. Зокрема для вибору основи є наступні варіанти:

  1. Рушник Remy, який виготовлений зі 100% бавовни. Його щільність становить 500 г/м². Модель має спеціальну петельку, на котру його можна зачіплювати. Розміри виробу – 70*140 см.
  2. Рушник Hawaii. Легкий та зручний у використанні. Його щільність 380 г/м², а розміри 30*50 см. Матеріал махровий, також 100% бавовна. Для фіксації є петелька, а також модель оформлена білою вставкою.
  3. Рушник Ralph. Цей виріб має якості, як і у моделі Remy, окрім розмірів та щільності. Адже його габарити становлять 50*100 см, а щільність – 450 г/м².

До кожної моделі представлений набір кольорів, у яких вона може бути виготовлена від яскравих та насичених, до спокійних та пастельних відтінків. Це допоможе підібрати ідеальний варіант забарвлення під вашу стильову концепцію фірми.

Кому підійдуть брендовані рушники від Maikoff?

Рушники з логотипом – це стильні ексклюзивні елементи для укріплення бренду. Звісно не для всіх напрямів така продукція буде доречною. Проте для фітнес клубів, спортивних закладів, окремих спортивних груп, басейнів, реабілітаційних центрів, лазні тощо. Для такого бізнесу – це доречно та необхідно у діяльності, а відтак гарна нагода залишити свою відмітку у вигляді продукції для постійної згадки. Такі вироби вкрай практичні для цих напрямків діяльності, а завдяки високій якості товарів від компанії Maikoff та безпосередньо самого друку ще й дозволять отримати стильні подарунки чи елементи для закладу.

Як замовити рушник з надрукованими логотипом?

Брендовані рушники можна замовити на сайті компанії Maikoff. Для цього необхідно:

  1. Обрати виріб з запропонованих варіантів в каталозі компанії.
  2. Визначитись з кольором рушника, на який буде наноситись принт.
  3. Створити на сайті у спеціальному конструкторі чи додати заздалегідь підготовлене зображення, яке буде наноситись на рушники. Важливо дотримуватись вимог підготовки логотипа до друку, які зазначені у правилах на сайті виробника.
  4. Визначити розмір та розташування макета на виробі.
  5. Оформити створений макет у замовлення друку через кошик та форму з усіма даними.

Також можна отримати консультацію у менеджерів компанії, які допоможуть з усіма питаннями, які у вас виникнуть під час оформлення друку на рушниках чи іншій продукції. Maikoff пропонує високу якість виробів та друку на них, з гарантованим результатом.

Створюйте, дивуйте та наповнюйте особливими деталями атмосферу та простір вашого бренду, та замовляйте корпоративні подарунки з друком на рушниках для своїх клієнтів чи співробітників.

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here