Як вибрати найкращу автоцивілку: поради та рекомендації

0
16

Пропозицію придбати поліс ОСЦПВ надають чимало компаній в Україні. Ніби й умови цього виду автострахування схожі, проте все ж таки багатьох водіїв хвилюють питання про те, як знайти найкращу автоцивілку, як не заплатити захмарну суму й отримати гарантію відшкодування збитків. Про це й поговоримо далі.

Як вибрати страхову компанію?

Перший крок у пошуку найкращого поліса ОСЦПВ — знайти надійну страхову компанію. Під час кризи, викликаної воєнними діями на території нашої країни, не всі страховики продовжують працювати як треба. Деякі з них не відповідають національним вимогам щодо надійності, прозорості та якості активів. Якщо організація залишає ринок, власники полісів можуть зіткнутися з проблемами відшкодування, принаймні з термінами виплат. Тому важливо хоча б нашвидкуруч дізнатися, як працює той чи інший страховик. Зверніть увагу на такі деталі, як-от:

  • термін існування компанії на ринку;
  • історія нарахування відшкодувань (чи були випадки з затримками виплат — це можна дізнатися з відгуків клієнтів);
  • місце в професійних рейтингах;
  • доступні канали зв’язку (це важливо для того, щоб зрозуміти, наскільки легко вам буде зв’язатися зі спеціалістами, коли настане страховий випадок);
  • членство в МТСБУ. Для компаній, які пропонують послуги автострахування відповідальності водія, це обов’язкова вимога.

Дослідивши ці параметри, наприклад, ви переконаєтеся, що дуже вигідно купити автоцивілку на https://uniqa.ua/private/auto/avtograzhdanka/. Робота СК «УНІКА» відрізняється прозорістю та надійністю.

Як вибрати страховий поліс із потрібними умовами

Отже, ви вибрали страхову компанію. Тепер треба вирішити, які умови поліса ОСЦПВ для вас найактуальніші. Варто нагадати, що страхування ОСЦПВ є обов’язковим за законом. Важливо пам’ятати: якщо ви винні в ДТП, цей поліс не покриє ваших збитків. Він призначений для захисту іншого учасника ДТП і допомагає відшкодувати збитки, завдані його майну та здоров’ю. Зі своїми проблемами вам доведеться розбиратися самостійно.

Купуючи поліс, зверніть увагу на розмір франшизи. Це та сума, яку доведеться покрити самостійно після настання страхового випадку. Якщо для вас принципово нічого не платити, то вибирайте варіант із нульовою франшизою, який пропонує страхова компанія «УНІКА».

Максимальна виплата потерпілому за договором ОСЦПВ становить 320 000 грн за шкоду, спричинену життю та здоров’ю, та 160 000 грн за майнові збитки. Це може бути недостатньо, і у випадку ДТП за участю дорогого авто доведеться доплачувати самому.

Тому варто розглянути опцію розширеного страхового покриття. Витративши трохи більше, ви можете збільшити суму страхового відшкодування та уникнути фінансових проблем. За допомогою програм добровільної автоцивілки можна збільшити покриття до 1,5 млн грн.

У такий спосіб ви отримаєте поліс страхування, який забезпечує компенсацію третій стороні в разі ДТП.

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here