Які засоби по догляду за обличчям варто використовувати

0
12

Догляд за шкірою обличчя є важливим для загальної привабливості та здоров’я всього організму. Також він допомагає підтримувати емоційний стан та почуватися більш впевнено. Важливо, аби засоби по догляду за обличчям підходили вашому типу шкіри. 

Етапи догляду за шкірою

Основою б’юті-ритуалу для жінки будь-якого віку є один і той самий комплекс процедур, який відрізняється лише інтенсивністю використання та концентрацією складу продуктів. Ось обов’язкові базові етапи догляду: 

  1. Очищення щоденно вранці та ввечері від себуму, поту, косметики та забруднень. 
  2. Відшелушування, ексфоліація – це додаткове глибоке очищення за допомогою пілінгів, скрабів чи порошкоподібних засобів для прискореного оновлення шкіри. Проводиться 1-2 рази на тиждень.
  3. Тонізація – кінцевий етап очищення, що допомагає відновити pH шкіри та готує її до нанесення основних засобів догляду.
  4. Сироватка – легкий за текстурою засіб, що може використовуватися перед кремом або як самостійний продукт.
  5. Крем – його нанесення є основним та завершальним етапом догляду, спрямованим на корекцію наявних недоліків і запобігання появи нових. Засіб може бути призначений для зволоження, живлення, захисту, відновлення або потужної антивікової дії. Потрібно мати в арсеналі денний та нічний креми.
  6. Захист від сонця – запобігає фотостарінню та іншим негативним наслідкам впливу ультрафіолету на шкіру. Якщо наявна схильність до появи гіперпігментації, такий крем варто наносити впродовж усього року, а не тільки влітку. 

Підібрати всі вищезазначені засоби можна на fabo.ua. Інтернет-магазин косметики та парфумерії представляє якісну продукцію від надійних виробників. 

Важливість догляду за шкірою обличчя 

На початку виконання всіх процедур, рутина може здатися надто важкою та тривалою, але приємна звичка доглядати за собою прийде швидко. Необхідно пам’ятати, що догляд за обличчям потрібний не тільки для хорошого зовнішнього вигляду, але є важливим для здоров’я та самопочуття загалом.

Регулярні процедури та використання правильних засобів можуть допомогти досягти ідеального балансу.

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here