Який інструмент для кріплення будівельних матеріалів вважається найкращим?

0
17

Найпопулярніший метод кріплення, що активно використовувався до сьогодні – зварювання активно втрачає свою популярність через дорожнечу, некомфортність і небезпеку проведення робіт. Безперечно, необхідність використання зварювання в деяких галузях залишається. Але більшість будівельних бригад починають переходити на більш комфортний спосіб кріплення – використання спеціалізованих заклепочників.

Купити заклепочник варто для проведення покрівельних робіт, встановлення огорож, скріплення профнастилу та інших. Цей апарат дозволяє легко, безпечно, а головне, надійно здійснювати кріплення матеріалів між собою або до основи.

Як вибрати заклепочник

Вибрати заклепочник можна, ґрунтуючись на його типі: акумуляторний або мережевий. Але не тільки за видом живлення відрізняються заклепочники. Вони можуть мати різний функціонал, можливість роботи з різним типом заклепок тощо.

Найбільш популярним типом заклепочників на сьогоднішній день є акумуляторні заклепочники. Наприклад, заклепочник TIME-PROOF 500. Цей заклепочник відрізняється дуже великим функціоналом та високою продуктивністю, навіть незважаючи на те, що він живиться від акумулятора. TIME-PROOF 500 має такі характеристики:

  • невелика вага – 2700 гр;
  • міцний корпус із сталі, здатний зберегти внутрішні складові навіть у разі падіння;
  • механізм автоматичного впуску заклепок;
  • висока швидкість постановки заклепки – одна заклепка кріпитися протягом 2 сек;
  • оптимальна сила втягування – 8000 Н.

Також TIME-PROOF 500 відрізняється можливістю роботи з різним типом заклепок: алюмінієві, сталеві та ін. Він може тривалий час працювати без перерви, автоматично викидати відпрацьовані заклепки.

Купити заклепочник в компанії SIMAX

Будівельний інструмент має бути високоефективним та продуктивним. Але щоб отримати якісний агрегат, необхідно звертатися до офіційного постачальника.

Купити заклепочник TIME-PROOF 500 можна у компанії SIMAX. Компанія пропонує найкраще будівельне обладнання та інструменти за найоптимальнішими цінами в Україні. Крім покупки, Ви також можете скористатися послугами SIMAX з приводу ремонту, обслуговування, доставки або встановлення обладнання.

Купити заклепочник, отримати необхідну інформацію або відповіді на запитання можна онлайн або по телефону. Зв’яжіться з цілодобовим кол-центром за номером +38067-500-07-11.

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here