Хакатон в підтримку ЗСУ на Дніпропетровщині

0
92

Сьогодні всіх винахідників, які мешкають на території Дніпропетровщини, запрошуються до участі у спеціальному інженерному всеукраїнському хакатоні під назвою «SmaRTF». Основна мета заходу полягає в тому, що за допомогою розробки гаджетів можна наблизити перемогу в нинішній війні. Про це з’явилася інформація від джерела «Дніпро оперативне», яке посилається на ДніпроООО.

У хакатоні можуть брати участь молоді інженери віком від 16 до 25 років. Вони можуть створити такий девайс, за допомогою якого хлопці на передовій не тільки зможуть заходити до РМ Casino, але і отримають суттєву допомогу. Кожен бажаючий винахідник зможе спробувати свої сили. 

Усі учасники, які захочуть взяти участь, умовно будуть розподілені на команди приблизно по 4 особи, над якими буде закріплено ментор. У загальному чаті учасники і самостійно можуть створити групу. 

Обов’язково має бути представлена ​​ідея майбутнього девайсу, за допомогою використання якого військові на передовій можуть досягти хороших цілей у майбутніх поступах.

Особливості заходу:

  • Хакатон складатиметься із двох етапів;
  • протягом 6 днів відбуватиметься процес представлення власних ідей, після чого буде відібрано 5 найкращих;
  • усі групи, які будуть обрані, займуться розробкою власного пристрою. У грудні планується проведення презентації, після чого буде обрано переможця. Як заохочення від партнерів учасники зможуть отримати призи та 1000 доларів. Реєстрація можлива на спеціальному сайті включно до 7 жовтня. Варто також згадати, що на території міста Дніпро  вперше в Україні було проведено Еко хакатон.

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here