Lenovo ThinkPad – відомі ноутбуки універсального значення

0
7

Виробник Lenovo відомий усім без винятку, адже компанія створює ідеальну якість пристрою, здатного працювати в різних умовах і обставинах. У них міцний та довговічний корпус, надійний процесор та інші елементи внутрішнього компонування. Серія ThinkPad є прикладом преміальної техніки, де об’єднані всі найкращі технології та рішення.

Вони однаково хороші для роботи, ігор, розваг та перегляду улюблених фільмів, незважаючи на те, що є окремо ігрові та офісні серії ноутбуків. Ознайомитись з преміальною категорією пристроїв можна за адресою https://comfy.ua/ua/notebook/brand__lenovo__notebook_seriya__lenovo-thinkpad/, де є кілька десятків моделей на вибір. Пошук оптимального ноутбука полегшується завдяки наявності системи фільтрів.

Процесор та оперативна пам’ять

Основними постачальниками процесорів є великі компанії – Intel і AMD. У ноутбуки серії ThinkPad встановлюються такі моделі процесорів:

 • Intel Core i9 (відмінне рішення для високопродуктивних офісних та ігрових моделей);
 • Intel Core i7 (найчастіше встановлюються в ПК і рідко зустрічаються в ноутбуках, хіба що в кількох ігрових моделях);
 • Intel Core i5 (бюджетне рішення для роботи кожен день);
 • Intel Core i3 (просте рішення для офісних завдань);
 • AMD Ryzen 7 (продуктивний процесор на 8 ядер);
 • AMD Ryzen 5 (на вибір пропонується процесор на 4 та 6 ядер).

Об’єм оперативної пам’яті від 8 до 64 Гб, а обсяг внутрішньої пам’яті від 256 Гб до 1 Тб і більше. Встановлюється жорсткий диск SSD, що гарантує високу швидкість завантаження та загалом ефективність при роботі з будь-якими програмами та іграми зокрема.

Дисплей

Роздільна здатність екрана буває в трьох варіаціях:

 • Full HD;
 • 2K;
 • 4K.

Перший варіант оптимальний, користується масовою популярністю за рахунок відносно високої якості та дешевизни. Другий та третій варіант гарантують якісну картинку, відповідну динаміку та приємні умови для перегляду контенту.

Від частоти також багато залежить, і цей параметр ділиться на три види:

 • 60 Гц (параметра достатньо, щоб працювати у різних програмах та дивитися відео);
 • 120 Гц (ідеальне рішення для фанатів ігор з можливістю помітити найдрібніші деталі в динамічних сценах, картинка буде плавною і рівною);
 • 165 Гц (найкраще рішення для дизайнерів, монтажерів відео та фанатів комп’ютерних ігор).

Технічні характеристики та параметри постійно підвищуються, що дозволить задовольнити запити всіх без винятку покупців та користувачів.

Особливості серії ThinkPad

Кожна модель ноутбука даної серії має фірмовий червоний маніпулятор TrackPoint, а також ергономічний прямокутний корпус. Він завжди оформляється у строгому та діловому стилі, що є візитною карткою та відмінною особливістю. Клавіатура захищена від вологи та води, доповнюється елементами проти ударів, що робить її стабільною за будь-якого навантаження.

Застосовується ще одна технологія Active Protect System, яка дозволяє деактивувати роботу жорсткого диска під час різкої зміни положення ноутбука. Функціонал Rescue and Recovery дозволяє відновити втрачені дані.

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here