Надувні басейни – чудовий порятунок на літній час

0
9

У спекотну пору року завжди хочеться бути ближче до води і за відсутності можливості поїхати на річку або озеро можна скористатися басейном біля будинку. Надувні моделі досить міцні, довговічні та безпечні. Басейн задовольнятиме всі запити малюків та дорослих людей, адже можна грати, розслабитися та просто остудитись.

Водні процедури відрізняються безпекою через невелику глибину. Вибрати басейни в будь-якому варіанті виконання можна за допомогою інтернет-магазину Leroy Merlin Україна, де є достатньо пропозицій. Батькам не потрібно буде постійно контролювати своїх дітей, адже басейни відповідають загальним нормам безпеки та комфорту.

Плюси надувних басейнів

Застосування таких інструментів розваг на прибудинковій території доповнюється наступним набором переваг:

  • компактність та мобільність (у складеному стані басейн не займе багато місця та поміщається у стандартну сумку, його легко утримувати в руках та перевозити на автомобілі);
  • швидка установка (електричний насос та спеціальний механізм забезпечують швидке накачування, а сам процес підготовки басейну до використання займе лічені хвилини);
  • безпека (басейни проєктуються так, щоб унеможливити неприємні обставини, при цьому є вироби під різні вікові групи дітей);
  • простота догляду (поверхня легко очищається численними засобами, що очищають, гарантуючи продовження терміну експлуатації).

Правильне облаштування басейну на території дозволить без проблем розважатися і будь-якої миті підняти собі та дітям настрій.

Різновиди басейнів

Виробники на даний момент пропонують наступні варіанти виконання басейнів:

  • з надувним дном (достатня комфортна модель, дитині буде зручно відштовхуватися від дна під час плавання, при цьому стомлюваності не буде);
  • з навісом від сонця (відмінне рішення захисту від сонячних ударів, коли неможливо встановити басейн під навіс);
  • з ігровими комплексами (вільний простір можна займати гіркою та іншими ігровими елементами).

Кожен із видів басейнів доповнюється ребрами жорсткості, а деякі з них ще й каркасом із труб. Каркасні моделі є стійкими, але відрізняються високою вартістю. У виробництві застосовуються полімери, які є абсолютно безпечними для людини. Процедура складання займе до 5-10 хвилин. 

Майже на всі басейни є інструкція і ще вони доповнюються гарантією від виробника. Це дозволяє набути ще й впевненості у виробі. Але необхідно враховувати рекомендації та правила виробників, за винятком зайвого навантаження та інших факторів впливу.

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here