Найкращі електричні теплові гармати від топових виробників

0
10

Теплові гармати — обладнання для обігрівання приміщень, у яких відсутнє централізоване опалення. Завдяки великій потужності ці агрегати підходять для промислових і складських комплексів, майстерень різного профілю, торговельних центрів, автосервісів, сільськогосподарських споруд, житлових будинків із великою площею. Окрім потужності, суттєвою перевагою цього типу теплових гармат є простота використання. Для початку роботи потрібно встановити її в заздалегідь виділеному місці, підключити до електромережі та натиснути кнопку ввімкнення. Моделі з потужністю до 10 кВт можуть безпечно живитися від стандартних розеток 220 В. Представлені в нашому рейтингу теплові гармати відрізняються високим ККД, надійністю та тривалим терміном експлуатації.

  1. Ballu BKX-5

Ефективна й доволі компактна теплова гармата кубічної форми з керамічним нагрівальним елементом. Підходить для обігрівання приміщень площею 20–30 кв. м. ЇЇ потужність — 3 кВт, продуктивність — 250 м2/год. Корпус з оригінальним дизайном виготовлено з листової сталі, прогумовані ніжки забезпечують стійке положення на рівній поверхні. Зовнішній шар захищає матеріал від корозії. Вентилятор осьового типу має лопаті продуманої конструкції, завдяки чому повітря нагрівається швидше. Робочий діапазон температур — від -10 до +40 °C. Додаткові функції:

  1. осушення повітря;
  2. холодне обдування;
  3. підтримання температури;
  4. захист від перегрівання (автоматичне вимкнення).

Модель є відмінним варіантом для приватних будинків, офісних приміщень, гаражів та ангарів. 

  1. Neo Tools 90-062

Бюджетний агрегат підлогового типу від топового польського виробника із поміркованим споживанням енергії. Потужність (2000 Вт) і продуктивність (197 м2/год) є достатніми для використання гармати у квартирах, невеликих магазинах та офісах, СТО. Нагрівач керамічного типу PTC дає змогу швидко підвищити температуру в приміщенні до бажаного значення. Металевий корпус стійкий до механічних пошкоджень і корозії. Варто відзначити порівняно низький рівень шуму під час роботи. Для комфортного транспортування на корпусі є ергономічна ручка. Реалізовано низку корисних функцій: термостат, автоматичне регулювання температурних показників у приміщенні з огляду на температуру на вулиці.

  1. Термія АО ЭВО 3,0/0,3

Чудове рішення для комерційних і побутових приміщень із площею в діапазоні від 15 до 30 кв. м. Ця теплова гармата відрізняється високою продуктивністю (понад 200 м2/год) і непоганою потужністю (3 кВт). Повітря рівномірно прогрівається вже через 5–10 хвилин після увімкнення завдяки енергоефективному керамічному нагрівальному елементу. До того ж спалювання кисню є мінімальним. Корпус оснащено світловими індикаторами для додаткового контролю за робочим процесом. Багатофункціональною модель АО ЭВО 3,0/0,3 роблять режими: саморегуляція, вентиляція без обігрівання, підтримання заданої температури. Фізичні перемикачі режимів розташовані на верхній панелі. Функція захисту від перегрівання попереджає передчасний вихід обладнання з ладу. Ще однією перевагою є тиха робота.

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here