Ортопедичні устілки оптом в Україні: кращий вибір – на сайті компанії “Волсмарт”

0
44

Що тільки не доводиться “терпіти” нашим стопам: регулярне носіння тісного модельного взуття на високих підборах, тривале перебування на ногах, інтенсивні спортивні тренування та травми – все це призводить не тільки до колосальних навантажень, втоми та тяжкості в ногах. Виникають значно серйозніші проблеми, що провокують розвиток низки ортопедичних захворювань та деформацій.

Лікарі-ортопеди рекомендують не нехтувати першими “дзвіночками”, і при дискомфорті, болях у ногах та інших симптомах захворювань радять звертатися за допомогою до фахівців. Профільний лікар підбере ефективне лікування та допоможе з підбором ортопедичних устілок – виробів для корекції та профілактики деформацій стоп.

Орто устілки від компанії “Волсмарт” – вибір №1 в Україні.

З турботою про здоров’я ніг під брендом FootCare випускається лінійка ортопедичних виробів, включаючи устілки для дітей та дорослих. Їхньою розробкою, створенням та удосконаленням компанія “Волсмарт” займається спільно з американськими колегами. В результаті, продукція бренду завжди відповідає найвищим показникам якості та ефективності. Усі устілки виконані з урахуванням правильного анатомічного становища стоп та специфіки тих чи інших ортопедичних захворювань.

Показання для застосування ортопедичних устілок

Як профілактика виробу призначають людям, які мають схильність до захворювань стоп, активно займаються спортом, тривалий час перебувають на ногах, страждають на надмірну вагу або діабет, а також жінкам під час вагітності.

Показаннями до використання ортопедичних устілок також вважаються:

 • гострий біль, що виникає наприкінці дня або після фізичних навантажень;
 • ниючий біль у стопі, що поширюється вгору до коліна;
 • плоскостопість та інші деформації стопи;
 • викривлення пальців на ногах;
 • утворення “кісточки” та інші патології.

Купити устілки оптом від виробника вигідно, легко і просто можна на сайті компанії Волсмарт. В онлайн-каталозі представлений широкий вибір ортопедичних виробів, які забезпечують не лише максимально високий терапевтичний ефект, а й комфорт під час використання. На volsmart.com.ua представлені ортопедичні устілки оптом в широкому асортименті для різних видів дорослого та дитячого взуття. Вироби відрізняються не тільки матеріалом виготовлення, а й призначенням:

 • Спортивні устілки. Надтонкі вироби, виготовлені із трьох видів щільності гелю для оптимальної амортизації різних зон стопи, забезпечуючи їм зниження ударного навантаження та анатомічно правильну фіксацію.
 • Устілки-супінатори для профілактики поздовжньої та поперечної плоскостопості, а також корекції деформації на ранніх стадіях. Також призначаються при захворюваннях хребта та суглобів ніг. Рекомендуються при шпорі п’яти, варикозному розширенні вен і набряку ніг. Мають подушечку, що амортизує, під п’яту, що сприяє зменшенню навантаження і зниження втоми при ходьбі. Є дорослі та дитячі моделі.
 • Масажні гелеві устілки. Використовуються для зменшення ударного навантаження. Мають масажний ефект, сприяють поліпшенню кровообігу, зниження втоми ніг і больових відчуттів при ходьбі.
 • Напівстілки-супінатори для модельного та повсякденного взуття, що сприяють корекції та профілактиці плоскостопості. У тому числі, їх призначають при варикозному розширенні вен і набряках ніг, захворюваннях хребта та суглобів нижніх кінцівок, наявності шпори п’яти і молоткоподібних пальців на ногах, а також для носіння взуття на підборах.
 • Силіконові устілки, які застосовуються при плоскостопості, шпорі п’яти, натоптишах, для зниження болю під час ходьби при цукровому діабеті:

– з різними зонами густини;

– для підтримки поздовжнього склепіння стопи.

Високу ефективність та якість ортопедичних устілок ТМ FootCare високо оцінили фахівці та звичайні покупці. Клієнти компанії “Волсмарт” – аптеки та роздрібні магазини медичних товарів, онлайн-медмагазини, спортивні та реабілітаційні центри, медичні установи, юридичні та приватні особи. Ми запрошуємо до співпраці всіх, хто хоче купити устілки оптом на нашому сайті на вигідних умовах за доступною ціною.

Інноваційні матеріали та контроль якості

Оскільки компанія “Волсмарт” є безпосереднім виробником ортопедичних устілок FootCare, це дозволяє не лише формувати лояльну цінову політику для клієнтів, а й гарантувати бездоганну якість продукції за рахунок суворого контролю виробничих процесів на кожному етапі.

Устілки бренду виготовляються із сучасних матеріалів, що мають особливі експлуатаційні характеристики:

 • Гель різної щільності. Використовується у виробництві спортивних та масажних устілок.
 • Натуральна шкіра. Для додаткової гігієни стоп такі устілки мають антибактеріальний шар.
 • Комфорт Гель (Comfort Gel) – інноваційний гіпоалергенний матеріал, що є власною розробкою компанії, що підходить навіть для людей, які страждають на цукровий діабет.
 • Чистий медичний силікон.

Як замовити та купити устілки оптом від виробника на сайті “Волсмарт”

Щоб стати оптовим покупцем, потрібно пройти реєстрацію на сайті, заповнивши просту онлайн форму, а потім перейти до вибору продукції. Компанія “Волсмарт” надає всебічну підтримку своїм партнерам, надаючи всі необхідні інформаційні матеріали та надавши професійні консультації.

Бездоганний сервіс, взаємовигідні умови співпраці, висока якість продукції та доступні ціни – головні переваги, які вже оцінили наші численні партнери. Будемо раді, якщо і ви приєднаєтесь до них. Звертайтесь!

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here