Покерні поради: як грати зі слабкими тузами

0
9

Хоча туз є найсильнішою картою, його виграшні можливості залежать від другої карти, яку вам роздають. Слабка рука з тузом, інакше відома як туз у покері, виникає, коли у вас є туз, який супроводжується картою менше ніж 10.

Гра в онлайн-покер на реальні гроші передбачає високий ризик і високу винагороду. Отже, знання того, коли використовувати певні руки чи скидати їх, є ключовим для успіху в онлайн-покері. З восьми карт, які утворюють слабку комбінацію тузів, лише кілька комбінацій мають хороші шанси на перемогу. Ось кілька найкращих покерних порад і стратегій гри зі слабкими тузами. Тренуйтесь в онлайн покер на сайті Вібет.

Різні типи слабких тузів

Знання того, як грати з тузом, є важливою частиною покерної стратегії. Новачкам легко захопитися з тузом на руці. Попри те, що карта хороша, вона потребує підтримки. Наприклад, туз-король або туз-дама — чудові пари. Нижче наведено різні типи слабких тузів:

  • туз-двійка  
  • туз-трійка  
  • туз-четвірка  
  • туз-п’ять  
  • туз-шістка  
  • туз-сімка  
  • туз-вісімка  
  • туз-дев’ять  

Завдяки здатності туза ставати ним, грати в покер зі слабкими тузами не завжди так погано. Візьмемо, наприклад, туз-двійка. Так, це дві найменші карти, але з допоміжними картами на дошці вони можуть перетворитися на стріт. Це також стосується карт три, чотири та п’ять, оскільки стріт складається з п’яти карт у порядку, наприклад туз-два-три-чотири-п’ять.

З іншого боку, гра в покер зі слабкими тузами нікуди не приведе, оскільки карти шість, сім, вісім і дев’ять знаходяться на нічийній території. Це тому, що вони не можуть підтримати один одного – ваш найкращий шанс виграти – дві пари.

Стратегії гри зі слабкими тузами

Якщо ви хочете вдосконалити свої навички онлайн-покеру, важливо знати, коли скидати карти. Взагалі кажучи, вам не слід брати участь у раунді зі слабкою рукою туза, оскільки ваші шанси на перемогу невеликі. Колл блайндів під час префлопу може бути таким же, як роздача безкоштовних грошей. Якщо ви не малий або великий блайнд, не бажано вступати в раунд. Онлайн-турніри з покеру можуть тривати кілька годин, а це означає, що терпіння та вибіркові ставки є вирішальними для тривалості гри.

Крім того, якщо історія чогось нас навчила, так це те, що туз не виграє великі банки. Якщо вам таки вдається виграти раунд, зазвичай це тому, що опоненти навколо вас також не отримали сильних рук. Це означає, що під час раунду не буде багато ставок.

Щоб бути відповідальним гравцем, необхідно знати, коли кинути. Програні раунди можуть змусити гравців тільтувати, що призводить до надмірних ставок, забування своєї стратегії та помилок. Знання, коли скинути раунд або вийти з гри, не може бути достатньо підкресленим.

Однак є стратегії, які можуть допомогти підвищити ваші шанси на успіх. Незалежно від комбінації – за винятком туза-вісімки та туза-четвірки – якщо вони однієї масті, варто зробити напівблеф, щоб побачити, що принесе флоп. Будучи п’ятою найсильнішою рукою, флеш у покері дає хороші шанси на перемогу.

Напівблеф може бути дуже ефективним, коли у вас є тузи однієї масті або туз у парі з двойкою, трійкою, четвіркою чи п’ятіркою. Тому що покер — це непередбачувана гра, і ви ніколи не знаєте, що дилер поставить на дошку. Раптом ваша слабка рука з тузом може бути на одній карті від стріт або флеша. Наприклад, якщо вам роздали туз-п’ять, а флоп – два-чотири валета, вам потрібна лише трійка, щоб завершити стріт. Хоча гонитва за картами може бути фінансово збитковою, тому намагайтеся не перестаратися.

Ще один метод, яким користуються професіонали — це блеф. У Світовій серії покеру мільйони доларів були виграні блефом. І іноді, коли ви програєте раунд, блефуючи, ви пізніше виграєте. Додавання елемента спонтанності до вашої гри – це переконливий спосіб змусити ваших опонентів здогадуватися. Наступного разу, коли у вас будуть сильні карти, гравці можуть повірити, що ви знову блефуєте, і коллувати вас до кінця. Коли опоненти зрозуміють вашу особистість гри, вас чекає довга гра – блеф зменшує ймовірність цього.

Попри те, що ваші шанси невеликі з тузом , не завжди буде поганою ідеєю подивитися, які карти видає флоп. Якщо у вас є пара, а наступний раунд ставок низький, грайте, щоб залишитися в грі. Покер може бути кумедною грою; можуть бути години високопоставлених роздач, а потім довге затишшя, коли слабкі руки виграють ігри.

Грайте в покер на BetMGM

BetMGM проводить низку покерних ігор та онлайн-турнірів з покером багатьох різновидів і з різними сумами бай-інів, у які можна грати будь-коли та будь-де, на мобільному телефоні, планшеті та комп’ютері. 

Зареєструйтеся сьогодні та розблокуйте наш нескінченний вибір ігор у казино з живими дилерами, слотів на тему вікінгів, рулетки та багато іншого.

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here