«Скільки заробляє репетитор англійської мови?»

0
250

Нині англійська мова заслужено вважається головною мовою світу. Більше одного мільярду людей з найвіддаленіших куточків планети щодня обмінюються інформацією англійською. Мову люблять за її простоту та мелодичність. Нею легко висловитись та зрозуміти сказане. Втім самостійне освоєння англійської мови на практиці постає складним завданням для більшості людей. Існує принципова відмінність між розумінням граматичних конструкцій та живою мовою. До того ж деякі правила не мають за собою логічного підґрунтя, оскільки створювались спонтанно та відповідно до культурного середовища. Та з допомогою кваліфікованих вчителів, вивчення англійської мови сьогодні перетворюється з категорії “hard” на “simple”. 

Репетитор з англійської мови – це популярна професія серед молодих та досвідчених педагогів. Вчителі обирають її як джерело основного, або ж додаткового заробітку. Перевагами цієї професії є: 

  • гнучкість у виборі дати та часу для навчання; 
  • свобода у виборі обсягу роботи; 
  • індивідуальність проведення занять, увага вчителя зосереджується на єдиному учні; 
  • високий рівень оплати праці; 
  • покращення кваліфікації. 

Цінність знань. 

З огляду на сучасну українську освіту, не менш важливу роль у виборі репетиторства відіграє офіційний рівень винагороди вчителя. Попри соціальну значущість професії та довготривалий період підготовки фахівців, оплата їхньої праці коливається в межах мінімальної заробітної плати в Україні. Для отримання підвищення необхідно пройти дистанцію, котра вимірюється роками. Не просто полюбити навчання за даних умов. Відтак переважна більшість учителів відчувають на собі брак коштів. Саме тому заняття репетиторством набуло такої широкої практики. 

Сьогодні в Україні діє низка онлайн платформ для репетиторів. Серед них: “Superprof”, “Ваш репетитор”,“Букі”, “Репетитор” та “Ігні”. Платформи слугують сполучною ланкою між вчителем та учнями. Обираючи компанію, репетитори мають звичку в першу чергу звертати увагу на оплату своєї праці. 

Ілюструючи, за одну годину репетитору з англійської мови пропонують:

“Superprof”  “Ваш репетитор”  “Букі” “Репетитор” “Ігні”
200 – 500 грн  100 – 600 грн  182 – 600 грн 300 грн 150 грн

 

Як бачимо, вартісні показники провідних платформ на ринку не мають значної різниці між собою. 

Також слід врахувати популярність платформ в інтернеті та соціальних мережах. Якість надання освітніх послуг завжди залишається для батьків на першому місці. Тому перед записом дитини до репетитора оцінюються відгуки. Масштаб платформи та напрями діяльності. Умови співпраці та зручність сервісу. 

Разом з тим радимо звертати увагу на те, що платформи надають альтернативу у виборі офлайн курсу для репетиторів. Тож у мешканців великих міст є змога проводити заняття поблизу свого дому. 

Індивідуальні уроки це потенційна можливість заробітку. Обравши сервіс, вчитель самостійно визначає зручний час та обсяг роботи. Репетитор англійської мови курсів “Букі” приділяючи 8 годин на тиждень гарантовано отримуватиме мінімум як 5850 грн/місяць. Поєднуючи роботу в навчальному закладі з додатковим заробітком, репетитор отримуватиме 12350 грн на місяць. Збагачуйте знання учнів та поліпшуйте свої навички слушно.

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here