Тонкощі вибору намету, що прослужить не один рік

0
12

Туристичний намет, це те, що у своєму арсеналі повинен мати кожен мандрівник. Завдяки надійній конструкції, простоті та зручності, намет забезпечує комфорт і нормальні умови для відпочинку та сну під час подорожі.

Особливості конструкції наметів

Намет це виріб, який складається з каркаса у вигляді кількох дуг, що перехрещуються між собою, тенту та внутрішнього модуля. Вхід має вигляд виступаючої частини зовнішнього тенту – тамбура. Тут можна зберігати свої речі.

В якості матеріалів для наметів використовують поліестерні та поліамідні тканини. Важливим параметром якості є водотривкість. За сучасними мірками показник 3000-5000мм вважається хорошим захистом від будь-якого дощу.

При виборі намету особливу увагу варто звернути на каркас. Матеріал каркаса може бути з:

  • склопластику;
  • алюмінію;
  • сталі;
  • дюралюмінію.

Склопластикові дуги менш довговічні, їх зазвичай використовують в недорогих палатках. Більш надійними вважаються дуги зі сплавів алюмінію. Відповідно намети з алюмінієвим каркасом служитиме довше та коштуватиме дорожче. Сталеві дуги міцні, але дуже важкі. Відповідно їх не так часто можна побачити в конструкції туристичних наметів.

Місткість намету

Місткість намету, це показник, який вказує скільки дорослих людей можуть в ньому комфортно ночувати. Обираючи палатку, обов’язково зверніть увагу на її габарити. Вони можуть відрізнятися залежно від виробника.

Якщо в похід йдуть люди різної тілобудови, заздалегідь розрахуйте, скільки місця буде на кожного, і чи буде всім зручно. Більшості підходить 50-65см, все що менше – буде затісно. Стандартна довжина – 2 м, цього може бути замало для тих, чий зріст вищий за середній.

Обираючи намет варто пам’ятати, що купуєте ви його не на один рік, тому підхід до вибору та покупки має бути серйозний.

Підібрати надійний та водночас комфортний виріб вам з радістю допоможуть професійні консультанти платформи robіnzon.ua. Дбаючи про задоволення та безпеку своїх клієнтів магазин пропонує лише ті товари, які пройшли жорсткі стандарти якості.

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here