Виставка живопису Сімейна міфологія»»

0
23

В пятницю, 10 лютого, в 18.00, картинна галерея ‘TELEGA’ запрошує на урочисте відкриття виставки двох чарівних дніпропетровських художниць та сестер Олександри Малишко і Галини Шевцової.

В сімї Шевцових малюють всі в своєму індивідуальному стилі з своїм баченням та відчуттям. Прадід був іконописцем. Здатність до творчості всі вважали за невідємну частину життя, це відчуття світу.

Сестри малюють з дитинства, мають освіту архітекторів, працювали, щє в часи студентства — викладачами основ дизайну.

15 років тому Галина Шевцова заснувала у Дніпрі приватну художню школу, Галина працювала архітектором-містобудівником, займається організацією виставок і пленерів, обєднуючи митців України. Являється членом жюрі Премії Артіс у Дніпрі. Приймає участь у виставках Союзу художників.

Олександра (Шевцова) Малишко приймала участь у групових міських та Всеукраїнських виставках з 2009 року. Олександра викладає дизайн, живопис, каліграфію та історію мистецтв. Приймала участь у номінації Художник 2017 року у м. Дніпро.

Роботи художниць поповнюють приватні колекції Європи та Америки.

Родина Шевцових являється арт-меценатом, проводить благодійні художні заходи, пленери за кордоном, живописні та декоративно-ужиткові майстер-класи. Родина передає картини у дар бюджетним установам міста та на благодійний аукціон для створення скульптури сучасної людини у Київі на ВДНХ.

Художниці вважають важливим виділяти час для естетичного та творчого розвитку дітей, зацікавлених в навчанні малюванню. В кожній дитині є талант, особиста перлина. І звісно, запрошують всіх бажаючих на навчання в Художню школу Галини Шевцової в самому центрі м. Дніпро.

Всіх шанувальників мистецтва з нетерпінням чекаємо на відкритті!

Виставка відкрита з 10 лютого по 7 березня.

Dnepr.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя