До 30 апреля, виставка Великодні ЕТНОМАНДРИ»»

0
27

До 30 апреля, виставка ‘Великодні ЕТНОМАНДРИ’

До 30 апреля, виставка Великодні ЕТНОМАНДРИ

12 квітня о 16:00 відкрилась виставка львівської художниці Наталі Курій-Максимів

‘Великодні ЕТНОМАНДРИ’

Виставка ‘ЕТНОМАНДРИ’ розпочала свій шлях зі Львова і вже доїхала й до дніпропетровського степного краю.


Мандрують не тільки картини, але й сама майстриня — знайомиться з традиціями та звичаями різних куточків нашої країни для відображення їх у своїх творах.

На виставці буде представлена Великодня експозиція живопису на склі. Казково-святкові картини Наталі привертають увагу своїми світлими мотивами, янгольськими посмішками та автентичними сюжетами. Подивитись деякі твори, а також замовити роботи з виставки ‘Великодні ЕТНОМАНДРИ’ можна вже зараз в інтернет-крамниці artvertep.com/shop

Тож, готуймо себе до Великодня! Запрошуємо наповнитись світлими та чистими почуттями, які народжуються від доторку мистецтва. Майстриня підготувала до відкриття виставки ексклюзивний майстер-клас для тих, хто хотів би ознайомитись з таїнствами розпису скла.


Майстер-клас від Наталі Курій-Максимів відбудеться в рамках відкриття виставки ‘Великодні ЕТНОМАНДРИ’ в культурному центрі ‘Арт-Вертеп’ 12 квітня о 16:00.Учасники майстер-класу на власні очі побачать роботу майстрині та власноруч створять мініатюрну картину на склі!

Витончена і, водночас, дуже складна техніка. Скло, за своєю природою, предмет холодний. Але незважаючи на це картини овіяні теплотою та добрими спогадами. Вони переповнені духом сімейної гармонії, яка черпає свою міць в українських національних традиціях.

Тривалість виставки: 12-30 квітня

Відкриття: 12 квітня о 16:00

часи роботи виставки:

пн-пт 10:00 — 19:00

сб-нд 11:00 — 18:00

Вхід вільний!

Вартість участі у майстер-класі 12 квітня: 100 гривень

Запис на майстер-клас — обов’язковий за тел. +38 050 361 62 82
ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя