Репертуар на Березень 2020

0
72

 

 • 1 Березня о 18-00 

 

Відбудеться другий день Бетховенфеста, приуроченого до 250-річчя з дня народження Л.В.Бетховена.

В заключний день фестивалю ви почуєте Концерт для фортепіано з оркестром №1 та №5 в виконанні Олексія Гринюка під орудою Наталії Пономарчук.

Ми гарантуємо вам райдугу емоцій та почуттів від неперевершених композицій видатного композитора!

– Концерт для фортепіано з оркестром №1

– Концерт для фортепіано з оркестром №5

Соліст – Олексій Гринюк (фортепіано)

Диригентка – заслужена діячка мистецтв України Наталія Пономарчук

 

 • 3 Березня 19:00 Джаз – весна

3 березня о 19 годині ми підготували на честь свята дуже жіночний концерт, тож, любі наші дами, запрошуємо вас в цей передсвятковий вечір насолодитись грою та співом найкращих музикантів міста!

Диригент: Юрій Іщенко. Виконавці: Катерина Миколайко, Роман Супряга, Володимир Зубань, Вадим Кочетков.

 

 

 • 4.03 (середа) 19:00 Шутко

 

Симфонічний оркестр Дніпропетровської філармонії

Солісти:  Остап Шутко, Ольга Шутко, Назар Шутко, Роман Шутко, Андрій Шутко

 

 

 • 11 березня 19:00

 

11 березня о дев’ятнадцятій годині ми здивуємо вас симфонічним концертом, в якому прийматимуть участь відомі солісти національної опери під орудою народної артистки України Алли Кульбаби.

Диригент народна артистка України А.Кульбаба

Солісти: Сергій Ковнір, Катерина Миколайко, Олег Злакоман, Сусанна Чахоян, Сергій Магера

 

 

 • 12 березня 19:00 пісня буде поміж нас

 

12-го березня о 19 годині запрошуємо всіх приєднатись до нашої музикальної вистави «Пісня буде поміж нас» та разом з нашими солістами заспівати пісні з золотого фонду України так, щоб аж Дніпро застогнав

Режисер-постановник: Олександр Соколовський. Солісти – лауреати міжнародних та всеукраїнських  конкурсів: Ольга Вороніна, Роман Таранцов, Олена Лєдовська, Вадим Кочетков, Юрій Головін (труба),Ольга Аванесова (скрипка), Володимир Зубань (акордеон), шоу-балет КАДАНС

 

 

 • 15 березня 12:00 дитячий симфонічний абонемент

 

П’ятнадцятого березня о дванадцятій годині для всіх юних шанувальників класичної музики мі підготували твір Антоніо Вівальді – Глорія. Виконуватиме хор дитячої музичної школи №17 під керівництвом  диригента лауреата всеукраїнських конкурсів – Олексія Суркіса.

Диригент Олексій Суркіс, за участю дитячого хору музичної школи №17

 

 

 • 15 березня 18:00 

 

П’ятнадцятого березня о вісімнадцятій годині запрошуємо всіх на драйвове триб’ют-шоу присвячене культовому шведському музичному квартету АВВА. 

Яскраві костюми, дивовижні декорації та вічно молоде диско за участю вокал шоу «Консонанс».

Тож швидке приєднайтесь до наших ритмів.

Режисер-постановник: Олександр Соколовський, художній керівник – Євгенія Ничвеєва

Читає : Михайло Коливанов

 

 

 • 18 березня 19:00 музичне шоу «Караоке по-Італійськи»

 

18-го березня о дев’ятнадцятій годині, посеред тижня вирушайте до філармонії на караоке, тут буде все по-справжньому, танці, пісні та навіть коктейлі. Тож готуйте свої найкращі вбрання та вирушайте до нас в цей музичний вечір 

Режисер- постановник: Олександр Соколовський. Солісти : Роман Таранцов, Мілана Нарнія, Зінаїда Чепа, Олена Лєдовська, Вадим Кочетков, Роман Супряга,  Юрій Головін (труба), Ольга Аванесова (скрипка), Вокал-шоу «Консонанс», шоу-балет КАДАНС. Ведучий – Анатолій Корольов.

 

 • 22 березня 12:00 Дитячий джазовий абонемент

 

За доброю традицією один день на місяць ми пропонуємо присвятити вихованню гарного музичного смаку у наших наймолодших слухачів, тож завітайте до нас разом з вашими дітками 22 березня о дванадцятій годині на дитячий джазовій концерт.

Диригент: Юрій Іщенко    за участю дітей учнів музичних шкіл 

 

 • 22 березня 18:00 Симфонічний концерт

 

22 березня о вісімнадцятій годині запрошуємо на симфонічний концерт під орудою заслуженої діячки мистецтв Наталії Пономарчук. В цей вечір ви почуєте симфонію Брукнера. В цій симфонії композитор зобразив особливості свого світогляду. Не випадково вона отримала найменування романтичної: в її основі типові для романтичного мистецтва образи. Будемо чекати на вас.

А.Брукнер –Симфонія №4 мі бемоль мажор 

Диригентка – заслужена діячка мистецтв України Наталія Пономарчук

 

 

 • 24 березня 19:00 Коган Квартет

 

24 березня о дев’ятнадцятій годині відбудеться довгоочікуваний концерт Коган Квартет. В цей вечір квартет виконає для вас наступні твори: 

Клод Дебюссі – струнний квартет соль-мінор, опус 10

Фелікс Мендельсон – струнний квартет №4, опус 44, №2

І відділення: Клод Дебюссі – струнний квартет соль-мінор, опус 10

ІІ відділення: Ф.Мендельсон – струнний квартет №4, опус 44, №2

 

 

 • 25 березня 19:00 Любов Париж 

 

Концерт «Любов Париж» буде цікавий усім, хто хоча б раз був закоханий. Тому що музика, яка лунатиме в цьому шоу доторкнеться до душі та наповнить серце ще більшім почуттям кохання до своїх обранців, а іншим приємно нагадає про давно забуті почуття. Геніальні хіти французької естради звучатимуть від солістів, музикантів та танцорів Дніпропетровської філармонії. Тож чекаємо всіх двадцять п’ятого  березня о дев’ятнадцятій годині.

Режисер-постановник : Олександр Соколовський. Виконавці: Ольга Вороніна, Роман Супряга, Валерія Вороніна, Володимир Зубань (акордеон), Вадим Кочетков, Вокал-шоу «Консонанс», шоу-балет «Каданс», Дар’я  Полякова (ведуча)

 

 

 • 26 березня 19:00 Women in jazz

 

26 березня о дев’ятнадцятій годині чекаємо на дивовижному шоу від жінок, для жінок та про жінок, а саме – Women in jazz у супроводі джазового оркестру Dnipro band. Залиште цей вечір вільним для джазу та жінок.

Режисер-постановник :Цьопич Олена. Виконавці: Джаз-оркестр «DNIPRO BAND», Юлія Мандіч (вокал), Зінаїда Чепа (вокал), Мілана Нарнія (вокал), Роман Таранцов (вокал), шоу-балет «Каданс», Андрій Зінковецький (ведучий), Дар’я Полякова (ведуча), Влад Даниленко(ведучий).

 

 

 • 29 березня 18:00 Симфонічний концерт 

 

29-го березня у неділю напередодні робочого тижня завітайте на вражаючий симфонічний концерт, у програмі будуть: «Балетна музика» від Всеволода Сіренко, Концерт для флейти, солістка- Мирослава Сіренко,  диригент в цей вечір буде Владимир Сіренко.

– Вс.Сіренко “Балетна музика”,сюїта в шести частинах.

– Ж.Ібер Концерт для флейти з оркестром. Солістка-Мирослава Сіренко.

– М.Равель Павана.

– А.Онеггер Третя симфонія “Літургійна”.

 

 

 • 31 березня 19:00 Прем’єра музичне шоу «Побачення з Євробаченням»

 

 

31 березня о дев’ятнадцятій годині запрошуємо всіх на прем’єру нового музичного шоу «Побачення з Євробаченням». Вас чекатиме ще більше яскравих декорацій та відомих пісень з усього світу! Встигніть придбати квитки!

Режисер-постановник : Олександр Соколовський. Виконавці:Ольга Вороніна (вокал), Роман 

Таранцов, Мілана Нарнія, Зінаїда Чепа, Олена Лєдовська, Вадим Кочетков, Роман Супряга,  Юрій Головін (труба), Ольга Аванесова (скрипка), шоу-балет КАДАНС, Валерія Вороніна (ведуча), Анатолій Корольов (ведучий).

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here