25 серпня в рамках фестивалю ЕтноСтеп у 100Пудівці відбудеться фестиваль фарб “Кольорове божевілля”.

0
28

25 серпня в рамках фестивалю ЕтноСтеп у 100Пудівці відбудеться фестиваль фарб “Кольорове божевілля”. 25 серпня в рамках фестивалю ЕтноСтеп у 100Пудівці відбудеться фестиваль фарб ‘Кольорове божевілля”. Це літо, повинно запам’ятатися в пам’яті, як найяскравіше.

Саме тому 25 серпня люди будуть обсипати себе різнобарвними фарбами, розмальовувати себе, обливатися кольоровою водою та відчувати життя по-новому.

Всі присутні зможуть власноруч прикрасити один одному обличчя та отримати масу позитивних емоцій.

Програма: Танцювальний флешмоб розмальованих людей, Кольорова водна битва, Залиши свій відбиток 100Пудівці (створення дерева дружби з відбитків долонь), Пейнтбол, Конкурс кращих образів аматорського бодіарту, Інтерактивний майданчик ‘Намалюй казку тілом”, Змагання в Твістер, Спільне обсипання один одного фарбами гуал, Фотоконкурс.

А ще багато подарунків та присутність майстрів мєхенді та аквагриму на святкуванні.

Забудь хто ти в звичайному житті – 25 серпеня ти перетворишся на райдужного зомбі, розфарбованого всілякими фарбами. Що з тебе вийде, залежить тільки від твоеї фантазії.

Запам’ятай: чим більше фарби на одязі людини, тим більше добра йому побажали!

Живі емоції, запальна музика і фарба гулал залишаться яскравою плямою щастя в пам’яті кожного з присутніх на фестивалі ЕтноСтеп у мистецькому хуторі 100Пудівка!

Поринь у дитинство, додай в життя яскравих фарб!

Якщо ти не можеш знайти собі пару, щоб приїхати на фестиваль ЕтноСтеп, не хвилюйся ти знайдеш її тут.

Багато людей зберуться в 100ПУДІВЦІ, щоб вдосталь подуріти і розфарбувати себе і друзів всіма фарбами веселки.

Лише один день у цьому році, коли можна по-справжньому відкритися, коли можна обніматися, фарбувати абсолютно незнайомих людей, творити абсолютне божевілля, щоб всі були щасливі!

ФАРБУ ГУЛАЛ МОЖНА БУДЕ ПРИДБАТИ НА МІСЦІ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ. ЦІНА 20-30грн. ПРОЖИВАННЯ Проживання в наметовому містечку (місце надається безкоштовно). За можливістю з собою потрібно взяти каремат, спальний мішок і намет. Також на території Стопудівки функціонує прокат наметів.

ХАРЧУВАННЯ Заборонено привозити з собою алкогольні напої. Харчування можна брати з собою, а можна скористатися польовою кухнею Стопудівки, бюджет на ‘поїсти” – близько 20 грн. Працює кафе-магазин з розливним пивом (від 10 грн), алкогольними та безалкогольними напоями, закусками, речами першої необхідності, солодощами. Брати власні алкогольні напої заборонено. Також не дозволяється брати будь-що у скляній тарі.

ПРОЇЗД

СТОПУДІВКА – оф. назва – с.Ракове, Синельниківський район, Дніпропетровська область, Україна. GPS 48.303237,35.277847

1. Проїзд на автобусах, які будуть ходити з проміжком в 1-2 години від антикафе ‘Риба Андрій” (вул. Плеханова, 13А).

Графік руху автобусів:

З Дніпропетровська, від антикафе ‘Риба Андрій” (перехрестя вулиць Леніна та Плеханова) 24 серпня об 11, 12-30, 14, 15-30, 17 годині (чим раніше прийти – тим менше черга на автобус). 25 серпня об 11, 12-30, 14, 15-30, 17 годині.

Зі Стопудівки: 24 серпня о 22-30 25 серпня о 12-30, 14, 15-30, 22-30. 26 серпня об 11, 12.

2. Приїхати можна на велосипеді. По дорозі за селом Любимівка стоятимуть дороговкази на фестиваль для велосипедистів. До Любимівки потрібно їхати через Придніпровськ-Чаплі (вулиці Електрична-Чаплинська) і далі по головній і вказівниками на ‘100ПУДОВКУ”. Відстань – 35 км від антікафе ‘Риба Андрій”.

Карта проїзду: https://goo.gl/maps/0SKhZ

3. Приїхати можна на авто. Є 2 дороги.

Проста: 50км: вул. Малиновського, на Ігрень через міст і далі по головній до Сімферопольської траси. На трасі повернути праворуч і там перший поворот з траси (через 2 км) покажчик на село ‘Діброва” і далі за вказівниками ‘100ПУДОВКА”. Дорога повністю асфальтована. Карта проїзду: https://goo.gl/maps/hfGcd

https://goo.gl/maps/U1p5ehttps://goo.gl/maps/hfGcd

Сложніша, але коротша: 43 км: через Придніпровськ-Чаплі-Любимівку і далі у бік Діброви і села Веселе (за вказівниками) і далі за вказівниками ‘100ПУДОВКА” . Тут є маленька ділянка грунтової дороги (300 метрів), хоча більшість легкових машин по ньому нормально проїжджають. Карта проїзду: https://goo.gl/maps/U1p5e

Важливо! Їдучи автівкою, можна треба звертати увагу на вказівники, що намальовані фарбою на дорозі.

ПАРКОВКА Парковка для авто безкоштовна.

Dnepr.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя