Історія без брому і шмарклів

0
34

Історія без брому і шмарклів Брати Капранови везуть у Дніпропетровськ історію без брому і шмарклів.

Письменники та видавці Брати Капранови у Дніпропетровську представлять свою нову книгу Мальовану історію Незалежності України. Це історія без шмарклів, без чорних дір і білих плям, без фантазій і натяжок. Історія, яку можна читати без брому і без антибіотиків.

Презентують книгу 24 жовтня о 15:00 в Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці (вул. Ю. Савченка, 10) для студентів, викладачів, представників ЗМІ та всіх охочих. Вхід вільний.

Старт Мальованій історії Незалежності України дали перший президент незалежної України Леонід Кравчук та автор Акту про незалежність України Левко Лук’яненко, це відбулося 5 вересня у київській книгарні Є. Під час Форуму видавців у Львові цікавість до книги була настільки великою, що читачі розкупили понад 3000 примірників книги.

У Запоріжжі книгу продаватимуть за спеціальною ціною 50 грн.

Мальована історія Незалежності України це короткий (80 сторінок), логічний і зрозумілий виклад історичних подій, які звязують єдиною ниткою розвиток державності, починаючи від трипільських та кіммерійських племен аж до 1991-го року. Вона об’єднує в одне ціле історію всіх українських земель від Закарпаття та Галичини до Слобожанщини та Криму.

Малювали історію Незалежності 6 художників: лідер гурту OT VINTA Юрко Журавель (Рівне), Олександр Бронзов (Чернігів), Олександр Костенко (Дніпропетровськ), Юрій Васін (Вінниця), Олег Коллар (Миколаїв), Роман Барабах (Львів).

Окрім опису історичних подій книжка містить мапи, комікси та портрети історичних діячів.

Вхід вільний.

Dnepr.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя