DNEPR CREATIVE FEST : Нова надія. 720 хвилин творчості.

0
14

Зараз наша Країна переживає важкий період. З історії ми знаємо, що Україні не раз доводилось воювати за свій народ, свою землю, за незалежність. Історія завжди знаходить відгук у мистецтві, і це пояснює підйом творчості та соціальної активність молоді. Культура та мистецтво найцінніші скарби, які ми можемо передати поколінням.

17 квітня у Дніпропетровську відбудеться фестиваль мистецтв DNEPR CREATIVE FEST : Нова надія. 720 хвилин творчості . Фестиваль проходитиме у трьох напрямках : кінематограф / музика /живопис . Місце проведення події Арт-Центр Квартира що знаходиться за адресою вул. Красна площа, 3. творчої молоді України , обмін досвідом та ідеями.

DNEPR CREATIVE FEST — Фестиваль нової формації : з 18:00 до 06:00 митці, музиканти , кінематографісти запрошують поринути у світ українського мистецтва.

Програма побудована за законами класичної драматургії :

Пролог : Відкриття фестивалю

Дія перша : Художній конкурс Нова надія . Музичний виступ кращіх гуртів міста .

Дія друга : Український кінематограф. Показ соціальної реклами, короткометражних фільмів та повнометражної стрічки.

Епілог : Лабораторія ідей Я в Україні Україна в мені . Погляд в майбутнє. Нагородження переможця художнього конкурсу. Світанок на площі Героїв Майдану.

Організаторами фестивалю є художниці Ніколь та Мішель Фельдман, режисер Роберт Фельдман та керівник програм розвитку молоді Shahar Юлія Дегліна.

Фестиваль DNEPR CREATIVE FEST: Нова надія ,проводиться щоб показати який великий потенціал має наша країна. Щоб створити потужну синергію, яка дасть поштовх новим проектам та надихатиме молодь розвивати себе , вірити в свої мрії і в те, що вони обов’язково реалізуються саме тут, вдома, в Україні.

Dnepr.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя