Гастролі Львівського IT

0
22

Проект Гастролі Львівського IT відбуватиметься з 1 по 5 червня у пяти містах України. Гастролі – це унікальний проект, який сприяє консолідації та співпраці IT спільнот у різних містах країни.

У 2014 році Львівський ІТ Кластер розпочав реалізацію надзвичайно масштабного за географією проекту LvivIT Roadshow. Разом з львівськими ІТ фахівцями справжніми гуру індустрії різних напрямків команда Кластеру відвідала міста Західної України. Цього ж року Кластер збільшує масштаби цього проекту.Гастролі Львівських IT 2015 завітають до таких міст:

– Вінниця

– Київ

– Харків

– Дніпропетровськ

– ОдесаЦей проект передбачає конференції у різних містах, дискусії, воркшопи, а також цікаві презентації. Гастролі будуть цікавими для усіх, хто прагне нових знань та хоче бути в курсі усіх ІТ трендів. Ми запрошуємо до спіпраці талановитих спікерів, котрі мають, що сказати на теми: .NET, Java, QA, PM, jvascript, Mobile, HTML5, CSS, SASS, Angular, Backbone, Ember та Game Development.Ми гарантуємо цікаві знайомства та безцінний досвід!Долучайтесь!Станьте частиною унікального проекту!За детальною інформацією звертайтесь до Романа Польового менеджера проекту. roman.polovyi@itcluster.lviv.ua

Dnepr.com

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here