Прем’єрний показ мелодрами «Перерваний політ»

0
22

Прем’єрний показ мелодрами «Перерваний політ»

29 вересня о 19.00 у кінотеатрі Правда-кіно (пр. ім. Правди, 86) відбудеться премєрний показ мелодрами Перерваний політ (Вірменія, 2015).

Фільм засновано на реальних подіях. Наполегливий і спрямований, він – боксер, що вплутався в кримінальну історію, незважаючи на застереження старшого брата. Прекрасна і юна, вона вчиться на балерину і знаходиться під суворим наглядом багатих батьків. Так вже склалася доля, що політ їх нещасливого кохання перервався одночасно з крахом повітряного судна.

Бюджет фільму: $300000.

Одну з головних ролей грає відомий вірменський актор Серж Аведікян, володар Золотої пальмової гілки Канського міжнародного кінофестивалю.

У програмі:

Запальні вірменські танці від Ансамблю ‘Nika Dance’,

Пісні від талановитого співака Арсена Аватесяна,

Премєрний показ фільму Перерваний політ.

18.30 сбір гостей, 19.00 показ фільму.

Фільм буде демонструватись з російською озвучкою та українськими субтитрами.

Медіапартнери фільму в Дніпропетровську: міський портал Gorod.dp.ua, міський портал 056.ua, афіша міста Вихідний Дніпропетровськ, міський портал Dnepr.com, Міжнародна громадська організація CinemaHall, щоденне національне Інтернет-видання Okino.ua, національний кіно портал Kino-Teatr.ua, національний інформаційний портал Обозреватель.

Генеральний партнер премєри фільму у Дніпропетровську: кінотеатр Правда-кіно та ГО Вірменська молодь Дніпропетровської області.

Dnepr.com

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here