Перемога демократії в Дніпропетровському театрально-художньому коледжі за допомоги народного руху «Дух нації»

0
50

Перемога демократії в Дніпропетровському театрально-художньому коледжі за допомоги народного руху Дух нації!

24-ого вересня до Всеукраїнського народного руху Дух нації у письмовій формі звернулися студенти з Дніпропетровського театрально-художнього коледжу (ДТХК). Причина зверення громада учбового закладу потребувала допомоги у захисті їх законного права проголосувати за майбутнього директора коледжу.

Вибори директора в коледжі проводяться шляхом голосування делегатів від студентів, керівництва та інших працівників закладу. За планом вибори мали відбутися 25-ого вересня з 9-00 до 15-00. Одразу після закінчення голосування підрахунок голосів.

Обласна державна адміністрація чинила активний опір вияву прямої демократії, мабуть тому, что для можновладців існує демократія де-юре, але зовсім не де-факто. Чиновники із ОДА попередили, що вибори, що відбудуться не матимуть жодної юридичної сили. Студентська рада повідомила активу руху Дух нації, що провокації вже були: одного разу прийшли невідомі люди (кількістію близько двадцяти чоловік) і вимагали, щоб студентів, яких було відраховано з закладу, відновили. Тоді невідомі представилися спочатку Майдан Січеслав, вже потім Громадською радою. Як виявилося – жоден із присутніх тоді не має відношення до данних організацій. 24-ого вересня у четвер студенти пікетували ОДА, вимагаючи визнання результату виборів, які мали відбутися завтра, тобто 25-ого вересня. Тоді знову зявилися ті самі невідомі люди навпроти студентів і почали створювати провокаційні ситуації. Невідомі на цей раз виступали проти проведення виборів.

Учасникам Всеукраїнського народного руху Дух нації стало зрозумілим те, що обовязково потрібно захистити законне волевиявлення громади Дніпропетровського театрально-художнього коледжу, бо хто, як не власне студенти і викладачі мають визначати собі директора?!

Вже о девятій годині ранку наступного дня небайдужі патріоти зібралися біля входу в навчальний заклад, аби захистити демократію вільне волевиявлення студентів та персоналу ДТХК. Прийшлося зайняти декілька позицій, аби не дозволити певним особам зірвати вибори.

Від студентів та викладачів вдалося дізнатися, що реваншовані регіонали із ОДА планували поставити силою свою людину на місце директора, і жодне бачення студентів, викладачів їх не турбувало. Місцезнаходження та площа приміщення ДТХК вже давно турбують багатьох персон, враховуючи вартість землі в центрі.

Близько 16-00 стало відомо, що перемогла у виборах із величезним відривом попередній директор Іванова-Биканова Вікторія Євгенівна, яка набрала 69% голосів, інший кандидат, якого неформально підтримували з ОДА 12%. Після перемоги директор подякувала усім, хто допоміг захистити чесні вибори. Студенти та викладачі раділи, что директором стала саме вона. Таким чином Духу нації вдалося захистити реальну демократію.

Долучайтеся до нашої спільноти у facebook

https://www.facebook.com/duhnatsyi

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here