«Музи Дніпра»

0
12

«Музи Дніпра»

11 грудня 2015 р. о 15-00 Дніпропетровський міський телевізійний театр (вул. Рогальова,9) запрошує на премєру документального фільму Музи Дніпра (виробництво Дніпропетровський Телетеатр, 2015 р., трив. 35 хв.).

Новий фільм Телетеатру розповість глядачеві про культурне життя та традиції Катеринослава та сучасного Дніпропетровська. Про видатних літераторів, акторів, художників, вчених, архітекторів, які мешкали, працювали та гостювали у місті. Всі вони зробили свій особистий внесок в життя та залишили яскраві спогади про себе в історії міста на Дніпрі.

Фільм дає відповіді на багато цікавих питань. Які культурні події відбувалися у місті протягом ХІХ століття? Яким був перший театр Катеринослава? Які пєси ставили на театральних сценах і хто був найулюбленішим з акторів? Чим займалися мешканці Катеринослава у вільний час, де відпочивали, чим цікавилися, де отримували останні новини та плітки? Також у фільмі мова йде про бурхливий та нестримний початок у Катеринославі ХХ століття. У місті, яке вже придбало нове імя Дніпропетровськ, відкриваються нові театри, клуби, концертні зали, телевізійна студія. І ось, вже ХХІ століття. У сучасному Дніпропетровську культурне життя дуже насичене. І кожного дня місто-мегаполіс ХХІ століття пропонує своїм мешканцям та гостям різноманітні культурні події.

Тел. для довідок: 789-82-81

Dnepr.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя