Курс лекцій Філософія для життя»»

0
15

Філософська школа Новий Акрополь пропонує комплексну систему навчання, в основі якої лежить ідея цілісного розвитку людини.

Програма циклу об’єднує науку та мистецтво, філософські вчення Сходу і Заходу, роботу над собою і роботу в команді, пізнання себе і відкриття інших людей, інтелектуальне пізнання і пробудження мудрості серця.

Сьогодні ми можемо знайти і прочитати будь-яку книгу, зв’язатися з будь-якою людиною, відвідати будь-яке місце. Але найголовніші питання — про сенс життя, щастя і призначення людини — все одно залишаються без відповіді. Напевно, правий був Есхіл, який сказав: Важливо знати не багато, а те що потрібне.

Про це потрібне люди міркували протягом всієї історії людства, але навряд чи ми знайдемо єдино вірне вчення. Істина, як кажуть, посередині, і її варто шукати, порівнюючи і об’єднуючи, а не протиставляючи одне іншому.

Мета навчання в Новому Акрополі — не тільки передача інформації, а й внутрішня зміна людини. Саме так вчилися і виховувалися ті, кого ми сьогодні можемо назвати великими: Платон і Леонардо да Вінчі, Конфуцій і Авіценна, Шевченко і Вернадський. Саме так хочеться вчитися сьогодні.

Тому ми чекаємо шукаючих, небайдужих, цілеспрямованих людей будь-якого віку, які хочуть змінитися і змінити цей світ на краще.

Програма циклу:

Мудрість стародавньої Індії,

Містерії Тибету,

Будда та його вчення,

Філософія Конфуція,

Давній Єгипет,

Піфагорійська школа,

Сократ: людина серед людей,

Платон та його академія,

Аристотель і його ліцей,

Школа стоїків,

Плотин та школа неоплатоників,

Людина та цикли історії.

З 24 березня о 19:00 (щочетверга)

Продовження набору до 14 квітня

Вартість абонемента на 4 лекції — 100грн

(пільговий для студентів та пенсіонерів — 80 грн)

Курс розраховано на 5 місяців

Адреса: вул. Надії Алексєєнко (Чичеріна), 21., оф. 612 (6 поверх).

Зареєструватись можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1SqWpdHFigzCai4Vj8hkWKn5KayyYhTXW0MlF6mFdhig/viewform

Телефони для довідок:

(056) 785-07-94,

(066) 170-68-41,

(068) 856-24-72.

Dnepr.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя