«100 фільмів за 100 хвилин 2016»

0
11

«100 фільмів за 100 хвилин 2016»

Разом із багряним листям, першими холодами та передчуттям близькості зими зявляємось і ми всеукраїнський фестиваль однохвилиного кіно з усього світу 100 фільмів за 100 хвилин 2016. Цього року ми впяте поспіль вибрали з багатьох тисяч фільмів нашу однохвилинну сотню, яка покликана відновити стомлені мозкові клітини нашого надшвидкового життя.

Якщо у тебе недостатньо часу для ста, десяти чи, навіть, одного фільму на тиждень, місяць або рік, якщо півторагодинна мелодрама на ультрамяких кріслах розважальних кінотеатрів вже після ввідних титрів переводить тебе до царства Морфея знай, ця подія для тебе!

З самого початку створення проекту це експеримент, передусім експеримент над собою. Гарантувати, що після перегляду тебе можна буде назвати нормальним, не може ніхто!

100 фільмів за 100 хвилин це фестиваль кіно (не плутати з роликами, кліпами чи рекламою). Це повноцінні фільми, кожен з яких апелює до глядача та розповідає історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину, підтверджуючи своїм прикладом вислів Стислість сестра таланту! Ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно з лише одним обмеженням 100 секунд!

Деталі зявляться вже зовсім скоро, програма фіналізується, квитки розлетяться, а ти не пропустиш цього всього, якщо долучишся до події!

Квартира, Арт-Центр

ул. Красная Площадь, 3-1. Мансарда

Время: 19:00 – первый кинопоказ

Время: 21:00 – второй кинопоказ

Цена билета: 50 грн.

Dnepr.com

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here