2 апреля, Свято дитячої книги, Художественный музей

0
49

2 апреля, Свято дитячої книги, Художественный музей

2 апреля, Свято дитячої книги, Художественный музей

У суботу 2 квітня, о 13.00 у Дніпропетровському художньому музеї розпочнеться святкування Міжнародного дня дитячої книги, яке відзначається у всьому світі за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги (IBBУ) з 1967 року в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. У такий спосіб ініціатори свята вирішили щороку нагадувати про важливу роль дитячої книги у формуванні духовного і інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.

Як відомо, дитяча книга це спільний доробок літератора й художника. Неможливо уявити собі дитячу книгу без ілюстрацій: вони допомагають дитині краще зрозуміти твір, сприяють розвитку її образного мислення й художнього смаку.

Над створенням дитячих видань працювало чимало видатних малярів. У колекції Дніпропетровського художнього музею також є ілюстрації до дитячих творів дніпропетровських, українських, російських художників. Деякі з них будуть репрезентовані на міні-виставці, що відкриється 2 квітня у фойє на І поверсі музею. Поруч з ними будуть представлені дитячі книги дніпропетровських письменниць Зінаїди Грієвої та Інни Ковальової, над оформленням яких працювала співробітниця Художнього музею Вікторія Сулима.

Цього дня гості музею зможуть прослухати коротку лекцію про історію дитячого книгодрукування й традиції оформлення дитячих книг, а також почути твори дніпропетровських дитячих літераторів у виконанні самих авторів і акторів.

На завершення свята на дітей чекає солодке частування.

Художественный музей

Адрес : ул. Шевченко, 21, Центр (Нагорный — Гагарина пр.) квартал между ул. Гоголя и Клары Цеткин

Тел.: 744-60-35, 47-33-38

Начало: 13:00

Цена билета: для детей — бесплатно, для взрослых — 10 грн., для пенсионеров и студентов — 6 грн.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя