Свято Колодія на Дніпрі

0
77

Ось і розпочався фестивальний сезон. Щорічно початком фестивальної пори – є свято зустрічі Весни. Просто ми звикли називати це свято Масляною, але в цьому році, більш детально заглибитись у звичаї своїх предків, ми відкрили для себе ще один персонаж зустрічі Весни – це Колодій.

Так що ж Вас чекає на святі Колодія, який буде проходити 29 лютого на Січеславської Набережній з 12-00

Багато сюрпризів приготували для жителів міста організатори:
Концертна програма;
Анімаційна програма для дітей;
Забави для всієї сім’ї;
Виставка майстрів хенд мейд;
Робота тематичних фотозон.

Особливу увагу хочеться звернути на активність, яку підтримали наші партнери: ТМ «Дніпромлин» та Хлібзавод № 10 – Це новий гастрономічний рекорд України «Найбільше кількість млинців , випечених за 1 годину».
Рекорд непростий, в ньому пов’язано відразу кілька факторів, для того, щоб він відбувся: якісне сировину, вправність і вміння кухарів, безвідмовне обладнання.
Хочемо зазначити, що млинці будемо випікати на спеціальній млинцевої машині, одночасно на 18 сковорідках, і наше завдання: випекти 700 млинців за 1 годину.
Ще одна специфіка рекорду: блинная машина працює виключно на дровах, тому команді професіоналів належить показати свою майстерність , витримку і звичайно є у них і невеликі хитрощі.

Все кількість рекордних млинців, після перерахунку, ми роздамо як пригощання всім бажаючим.
Всі партнери та організатори заходу з добрим серцем і чистими думками готують для Вас свято.

Чому Партнери допомагають нам? Що рухає ними в момент підтримки таких заходів?
Ось що відповіла на це питання, Анжеліка Шарівська, заступник виконавчого директора «Хлібозаводу №10».
– Всі знають про те, що здавна хліб символізує сонце, добро, благополуччя. То ж символізують і млинці – головний атрибут свята. «Хлібозавод №10» – провідне підприємство хлібопекарської галузі регіону, тому ми не могли залишитися осторонь. Звичайно, для нас важливо підтримувати захід, який несе добро і позитив. Думаю, що встановлений рекорд запам’ятається.
ТМ «Дніпромлин» один з провідних брендів нашого міста. Вони завжди підтримують наші проекти, якщо проект безпосередньо связанн з профільним сировиною, в нашому варіанті – це мука. Будь-яка хазяйка знає, що якісне тісто і хороша випічка неможлива без якісного борошна, а в цьому продукті ТМ «Дніпромлин» лідер !!!! Саме за їхньої підтримки місто отримає ще один гастрономічний млинцевий рекорд !!!!
Звичайно, зараз дуже багато говорять про те, що саме в олійних тиждень в колишні часи господині варили вареники з сиром, якщо у Вас є таке бажання, і Ви не хочете млинців, то Вас порадують страви української кухні, адже на заході організатори виставляють красивий фуд -корт.

І ще одне подія-красиве і барвисте, аутентічное- це виставка ляльок-мотанок. Лялька-оберіг, лялька-бажання, лялька-хранитель.
Ляльки в різній техніці виконання, будуть представлені на виставці.
Відвідавши це локацію, Ви доторкнетеся до сакрального мистецтва.
Задумане нами захід представлено для жителів міста в форматі вуличних гулянь. На ньому кожен знайде собі заняття: від дегустації і активних ігор, до майстер-класів та фото на пам’ять.

Чекаємо Вас ! Зустрічайте з нами Весну !!!!

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here