Iron Maiden tribute show

0
11

Iron Maiden tribute show

Який Твій найстрашніший кошмар!? Які жахи змушують Тебе прокидатися посеред ночі!? Скоро настане день, коли Твої пекельні сни стануть дійсністю! Не віриш? Прийди і переконайся!

О 19:00, у підпіллі Махно ми святкуємо Halloween! В рамках пекельного свята до нас завітає єдиний офіційний Iron Maiden триб’ют гурт в СНД — Blood Brothers. Вас чекають кращі хіти у кращих традиціях легенди британського харду — Iron Maiden. Також святкуємо реліз 16ого студійного альбому Iron Maiden — The Book Of Souls.

Серед досягнень гурту можна виділити сапорт легендарних #PaulDianno та #BlazeBayley (ex- #IronMaiden) у львівському Палаці спорту. Концерти за участю: #Scorpions, #GuanoApes, #LacunaCoil, #EnterShicari, #Би2, #Сплин, #МумийТролль в рамках фестивалю #TheBestCity, а також #ЛяписТрубецкой, #Caliban, #Clawfinger, #Antiflag в рамках фестивалю #ZaxidFest. Український тур з легендарним гуртом Мастер, розігрів гурту Эпидемия, розігрів Сергія Мавріна. Гурт #BloodBrothers_IM неодноразово гастролював територією України. Blood Brothers є ендорсером гітар #Ibanez в Україні.

Перші 30 квитків — 60 UAH

Наступні — 70 UAH

Вхід у день концерту — 80 UAH

Бронювання столиків: 097-785-21-72

Dnepr.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя