ШОСТЕ ЧУТТЯ

0
17

ШОСТЕ ЧУТТЯ

Гурт Шосте Чуття відкриє Україні Правду

Драйв, рок, щирі емоції та справжня українська музика для вас цієї весни. Гурт Шосте Чуття вирушає у всеукраїнський тур Правда нові міста, нова програма та незмінно живий звук.

Музику Шостого Чуття почують на Заході та Сході України. Концертний тур охопить Київ, Запоріжжя, Дніпро, Вінницю, Хмельницький, Ужгород, Полтаву, Харків, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Львів та інші міста.

На сцені звучатимуть як зовсім нові, так і всім відомі пісні. Для своїх шанувальників гурт приготував, премєри, якіпрезентує на концертах.

На вас чекають незабутні емоції, темпераментна та запальна музика, від якої ніхто не встоїть на місці, слова пісень, що пробуджують справжні почуття та не залишають байдужими, ну і звичайно живий звук.

Гурт Шосте Чуття це нова енергія української музики, яку повинен відчути кожен, адже воназапалює своїм драйвом! Саме ця справжня музика та щирість її виконання, яку творять учасники гурту, пробудить Україну цієї весни.

Гурт Шосте Чуття учасник багатьох концертів і фестивалів: Бандерштат, WoodstockUkraine, Зашків, Підкамінь, Razomfest, LvivTattooFest, Ї, Тарас Бульба, Червона рутата ін. На рахунку гурту два студійні альбоми та три професійні кліпи.

Вартість квитків: 50/70

Замовлення столів 0977852172

Dnepr.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя