БРАТИ КАПРАНОВИ

0
13

БРАТИ КАПРАНОВИ

Оновлену музичну програму Любіть українок відомі українські письменники, видавці, музиканти Брати Капранови представлять у пабі ‘Підпілля Махно’ (вул. Магдебурзького права, 4а).

Брати Капранови пояснюють, чому присвятили концерт саме українській жінці: Зараз жінкам нелегко може, навіть важче, ніж чоловікам. Бо на їхні плечі, окрім звичайних турбот, впала велетенська робота з допомоги українському війську, а крім того найскладніше чекати та молитися за своїх бійців. Але кожна жінка все одно прагне душевного тепла та ніжності. І сподіваємося, отримає дещицю цього відчуття на нашому концерті.

Декілька фактів про концерт:

Любіть українок — це вірш Братів Капранових, присвячений Володимиру Сосюрі, котрий закликав любити Україну, та шкільній програмі з української літератури. Він став справжнім інтернет-хітом. Однойменну назву має музична програма, присвячена українським жінкам.

Любіть українок практична порада від Капранових, адже для того, щоб по-справжньому полюбити нашу державу, треба почати з кохання до українок, адже вони того варті!

Музичний проект Братів це потужна лірична нота і вишукана сучасна музика, сплетення репу із джазом, виконане на кобзі та піаніці, основане на міцному національному фундаменті, що робить продукт унікальним для українського ринку. Брати Капранови називають свою музику кобза-репом, і у такому стилі роблять рок, джаз, біт, боса-нову, реґґі, блюз, народні пісні. Виконують пісні на слова Олександра Ірванця, Сергія Татчина, Марії Бурмаки, Тараса Шевченка, переспівують Kozak System, OT VINTA і навіть AC/DC.

Довідка:

Брати Капранови автори таких бестселерів, як Мальована історія Незалежності України, Щоденник моєї секретарки, Веселих свят!, Забудь-річка, Кобзар 2000. Організатори низки провокативних (премія Золотий намордник для іноземних посольств та Золотий нашийник для вітчизняних державних установ, акція Україна зона культурного лиха), неординарних (конкурс двійників Тараса Шевченка, Ніч Еротичної Поезії) та важливих заходів із промоції української книжки (книжкові виставки у Києві, Літературна Країна Мрій, письменницький автопробіг на День книжки, десант письменників у ВНЗ) тощо.

https://vk.com/event142541019

Dnepr.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя