Tik Tu

0
33

Tik Tu

15 квітня о 19:00 у Дніпрі в арт-центрі Квартира відбудеться концерт Tik Tu.

Tik Tu — тріо із Тернополя, що вдало грається із музичною стилістикою на основі мультиінструментальної тканини, змішуючи живі інструменти з електронним саундом, граючись на живо записаними звуковими петлями та семплами, поклавши їх на живий драмс. Музика Tik Tu — це симбіоз synthpop, indie-pop та electronic, котра майстерно і прискіпливо виплекана музикантами, які мають за плечима неабиякий досвід в музикуванні (Ті, що падають вгору, Nameless, Echo Gardens, Los Colorados, Omodada).

М’який жіночий голос несподівано грає із іншими інструментами у межах свого текстового навантаження, створюючи особисту картинку кожної композиції. Цікаво і легко із треку в трек.

Початок 2016 року став дуже успішним для гурту, так як їх спільний з Omodada трек All My Gods потрапив у американський чарт Топ 20 за 2015 рік журналу Stereo Ambers та у британський чарт відомого блогу The Sound of Confusion.

2017 року дебютний альбом був визнаний одним із кращих альбомів 2016 року провідними українськими та закоронними інтернет виданнями, радіостанціями та часописами.

https://vk.com/event142772089

Dnepr.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя