КАРНА

0
18

КАРНА

29 квітня

початок: 19:00

гурт KARNA у МАХНО ПАБ

Гурт Карна був створений у 1997 році у Івано-Франківську і за своє існування зміг отримати культовий статус і повагу у шанувальників української рок-музики. За ці двадцять років хлопці випустили два альбоми, десятки хітів, зіграли сотні концертів на найбільших концертних майданчиках України! Гурт, який своєю енергією зможе розтопити будь-який лід і викликати цим ‘глобальне потепління’ у ваших вухах. Карна-це група, яка за своє існування встигла, як пограти у різних жанрах музики, і навіть придумати свій власний, який хлопці називають ‘Гуцул Metal’,так і у різних складах учасників. Хлопці вдало поєднуюють у своїй творчості лірику, шалений драйв і романтичні тексти, що не залишають байдужими жодного прихильника. Не змiг цю силу зупинити тимчасовий перерив у музичній діяльності(2010-2014рр), бо цей справді музичний бренд не належить комусь з музикантів, він належить шанувальникам, любов яких змусила хлопців повернутися і творити далі.

Наприкінці 2013 група знову об’єдналась, змінивши вокаліста та видавши перший сингл в оновленому складі ‘За тебе’ (25.06.2014).

Ніщо не може зупинити гуцул метал, сила якого криється у витоках гірських струмків і у красі Карпат, які підживлюють її надають глибинного сенсу.

Вхід:

фан — 60 грн

місця за столиками — 80 грн

в день концерту — 80 грн

Передпродаж на барі у МАХНО ПАБ

Бронь квитків за Номером: 093 00 69 746

Бронь столиків: 097 785 21 72

Dnepr.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя