Найшвидший піаніст у світі Любомир Мельник

0
19

Найшвидший піаніст у світі Любомир Мельник

До Дніпра приїде найшвидший піаніст у світі Любомир Мельник!

Канадський композитор українського походження Любомир Мельник, відомий як найшвидший піаніст на планеті, вперше виступить у Дніпрі!

Ще на початку 80-х він розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану безперервною музикою), написавши безліч творів з її використанням. Оскільки мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом.

Мельник здатний грати 19,5 нот в секунду кожною рукою, чим він користується аж ніяк не для демонстрації своєї техніки. Його музика виводить звучання інструменту на абсолютно новий рівень.

Мелодизм творів не в зміні нот, а в накладенні і взаємодії обертонів, які виникають з цілих лавин і шквалів нотних потоків. Створюється безперервне полотно звуку, в яке Любомир раз у раз вплітає різні нитки і візерунки, роблячи це легко і невимушено, що надає його музиці звучання, характерне для цілком повільного ембієнту. Швидке і повільне одне переходить в інше так само легко і органічно, як морська вода поєднує високі хвилі і глибоку таємничість океану, як вітер різкі пориви і ледь вловимі подихи, як дерева масивні стовбури і міцні гілки з дрібними листям&hellip,

Ці категорії опису швидкості залежать лише від нашого сприйняття, від обраної шкали відліку. Для світу нескінченності все єдине і музика Любомира Мельника вливається в нього, подібно деревному соку, крапля за краплею, що піднімається по гілочках до самої крони.

Дата: 21.09.2017

Квартира, Арт-Центр

ул. Красная Площадь, 3-1. Большой зал

Время: 19:00

Цена билета: 300 грн.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя