13 ноября, Программа 4 ключ»»

0
6

13 ноября, Программа ‘4 ключ’

13 ноября, Программа 4 ключ

13 листопада

Олександр Любченко, 7-струнна ел. гитара (м. Дніпропетровськ)

Михайло Кримов, 2-х грифова бас-гитара (м. Київ)

Програма «4 ключ»

Олександр Любченко (м. Дніпропетровськ) — всесвітньо відомий майстр гітари, композитор, засновник своєї унікальної гітарної школи. Михайло Кримов (м. Київ) — один з найкращих європейських бас-гітаристів, та електро-контрабасистів. Засновник діючого сімейного дуету Krymov Duo (спільно зі своєю дружиною Людмилою — скрипалькою та вокалісткою).

О. Любченко та М. Кримов є засновниками легендарного дніпропетровського джаз-рок колективу «КРЕДО» (70-80 рр).

В 2009 році музичним видавництвом «Арт-Вертеп» було видано альбом «Четвертий ключ», що за словами музичних критиків — є найкращим виданням «живого» концерту в Україні за останні роки! На запису цього концерту Олександром Любченком востаннє було використано 6-струнну гітару, надалі концерти виконуватимуться лише на гітарі з сімома струнами.

Диск «Четвертий ключ» можна придбати на концерті та в інтернет-книгарні artvertep.com

Кожен концерт дуету є непередбачуваним для глядача: музиканти постійно видозмінюють форми подачі музики, та обов’язково професійним і драйвовим. Тор-Art-Jazz або віртуозний Етно-Джаз-Рок так намагаються перекласти напрямки та стилі якими оперують музиканти!

Охочі взяти участь в організації унікальних концертів в своєму місті, звертайтеся на mail@artvertep.dp.ua або за тел. (0562) 33-55-82

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя