30 апреля, ЕХ-ЛІТЕРАТУРНИЙ SLAM, Торба

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
0
3

30 апреля, ЕХ-ЛІТЕРАТУРНИЙ SLAM, Торба

30 апреля, ЕХ-ЛІТЕРАТУРНИЙ SLAM, Торба

Слем майстром буде Мультфільм Гагарін.

Слем відбудеться за правилами Вищої ліги:

1. Вища ліга слему відбувається у три тури: відбірковий, півфінал, фінал (по три хвилини часу на кожного з учасників кожного туру). За порушеня часового регламенту учасник штрафується на один бал за кожні десять секунд. Глядачі в залі можуть надати індульгенцію учасникові по запиту слем майстра (модератора).

2. Змагання відбувається за олімпійською системою на виліт. З відбіркого туру вибувають від 5 до 10 учасників, з півфіналу від 5 до 7 учасників (в залежності від кількості учасників і кількості набраних ними балів). У фінал потрапляє від 3 до 5 учасників. В разі, якщо в фіналі декілька учасників набирають однаково прохідну кількість балів, слем майстер (модератор) влаштовує четвертий тур між цима учасниками (супер фінал).

3. Оцінюють учасників по п’ятибальній системі п’ятьма комплектами оцінок. Чотири комплекти віддаються випадковим глядачам в залі, зміна оцінок відбувається після кожного туру, включаючи супер фінал. Один комплект оцінок продається з аукціону перед початком слему і залишається у власника до кінця слему на всі тури, включаючи супер фінал.

4. Текст повиннен бути написаний учасником, переклади текстів не допускаються. Автор сам на сцені. За порушення цього правила учасник дискваліфікується без права на індульгенцію.

5. Учасникам забороняється виконувати тексти, які вже читалися на минулих слемах вищої і прем’єр ліги. За порушеня цього правила учасник дискваліфікується без права індульгенції.

6. Допускається використання реквізиту (костюмів, музичних інструментів та звукових процесорів, за згодою слем майстра). Слем майстер має право відмовити в використанні реквізиту без пояснення причини

Прийняти Участь в Слемі може будь який бажаючий.

Реєстрація учасників на місці.

Для резерва мест

отправьте СМС на +38(050)567-73-77 с текстом ‘Кол-во + Ф.И.О.’

Заказ столиков традиционно бесплатный.

Торба

Адрес: ул. Скалика, 40, г. Днепродзержинск, г. Днепродзержинск р-н Черемушки, тупик трамвая №1, тупик маршр. такси №25 и 11

Время: 20:00

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя